Jane Fonda - co robi, by mieć takie ciało?

Kto nie pamięta kaset VHS z lat 80-tych, gdzie piękna aktorka wyginała się w rytm muzyki ubrana w skąpy strój do aerobiku? W tym tygodniu założyła ten sam kostium i zaprezentowała swoją idealną figurę w America's The Today Show. Dodajmy, że dziś Jane Fonda ma 73 lata...

Dołącz do nas na Facebooku

Co robi, że wciąż wygląda olśniewająco? Jeśli chodzi o wiecznie młodą twarz, którą możemy podziwiać w wielu reklamach kosmetyków, to nie ulega wątpliwości, że w znacznej mierze jest to praca chirurgów plastycznych. Fonda nigdy tego nie ukrywała. Przyznaje się, że poprawiła wygląd szczęki, szyi oraz skóry pod oczami:

-    To trochę tak, jakbym chciała sobie kupić dodatkowy czas i wyglądać na tyle lat, na ile się czuję, a nie ile mam w dowodzie - śmieje się. - Nigdy tego nie żałowałam, bo teraz czuję się dużo szczęśliwsza - dodaje.

Ale twarz to nic w porównaniu z piękną figurą aktorki, której do dziś udało się utrzymać rozmiar 8-10. Przez cały czas jest bardzo aktywna, jednak znacznie zmienił się charakter ćwiczeń, na które w tym wieku może sobie pozwolić. Wcześniej gwiazda sporo skakała, biegała, podnosiła ciężkie hantle. Z większości musiała zrezygnować, ale wciąż regularnie trenuje.

Jane Fonda wymieniła hantle na lżejsze i wciąż dba o to, by jej triceps wyglądał zgrabnie i nie wisiał, gdy zakłada odkrytą sukienkę czy top. Robi też sporo ćwiczeń rozciągających i wzmacnia nogi przy pomocy wagi własnego ciała.

Ktoś jeszcze marudzi, że w taką pogodę nie ma siły na trening? Aż wstyd! Bierz przykład z Jane Fondy i rusz się!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.