Szukasz stylowego stroju na siłownię?

W szare i zimne wieczory trudno Ci się zmotywować, by iść na siłownię? A może szukasz idealnego prezentu dla aktywnej dziewczyny, która byle jakim topem czy spodniami się nie zadowoli? Może czas na stylowy zestaw?

Dołącz do nas na Facebooku

Myślisz, że wygodne zazwyczaj oznacza mało atrakcyjne, a strój sportowy nie idzie w parze z elegancją? Kolekcja adidas adilibria może Cię zaskoczyć. Odkąd firma współpracuje z projektantką Stellą McCartney, strojom sportowym adidasa na pewno nie można odmówić stylu.

Śliwkowy top, pięknie wykończony delikatnymi falbankami i czarne spodnie przypadną do gustu nie jednej zwolenniczce zajęć fitness czy treningu siłowego. Sylwia Kryśkiewicz przetestowała je na własnej skórze.

- Na początku trochę dziwnie się w tym czułam. Zazwyczaj na siłowni wybieram prosty top i luźniejsze spodenki. Muszę jednak przyznać, że fajnie się ćwiczy w stroju, który jest wygodny i jednocześnie dobrze wygląda. W końcu każda kobieta lubi się podobać, nawet podczas treningu - śmieje się.

Być może taki strój zachęci Cię do tego, by zamiast siedzieć przed telewizorem i narzekać na złą aurę za oknami, spakować torbę i iść na siłownię.

- Kolekcja adidas adilibria dodatkowo jest wyposażona w system ClimaCool odpowiedzialny za dobrą wentylację - zapewniają producenci.

Zatem nie będziesz musiała ćwiczyć w mokrym topie.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.