Przystojniak podpowie, jak badać piersi

Z badań wynika, że mimo licznych kampanii w mediach, wiele kobiet wciąż nie kontroluje swoich piersi. Inne dane z kolei pokazują, że płeć piękna najchętniej ogląda reklamówki, gdzie dobrze zbudowani mężczyźni pokazują swoje torsy. Stąd pomysł na oryginalne wideo, którego celem jest nakłonienie pań do regularnego badania piersi.

Dołącz do nas na Facebooku

Tym razem krótki filmik instruktażowy, na którym to nie doktor - mimo szczerych chęci i zaangażowania - opowie Wam o tym, jak samodzielnie kontrolować piersi, a gorący model...

Wystarczy, że ściągniesz na swój telefon aplikację o nazwie Your Man Reminder. Wybierasz modela, wedle swoich osobistych upodobań (na załączonym wideo możesz zobaczyć, jakie opcje masz do wyboru) i to on pokaże ci, jak samodzielnie przeprowadzić badanie.

Z aplikacji dowiesz się, w jaki sposób badać się dotykiem, kiedy leżysz w łóżku, stoisz rano przed lustrem czy bierzesz prysznic. Na co zwrócić uwagę, kiedy patrzysz na swoje piersi oraz w jakich wypadkach warto zgłosić się do lekarza, by mieć absolutna pewność, że nic Ci nie jest.

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.