Walczymy o tytuł "Kraju Biegaczy 2022"! Dołącz do Salomon Nation Running League!

Kto powiedział, że bieganie to sport tylko dla indywidualistów?! Dołącz do kolejnej edycji wyzwania Salomon Nation Running League, stań się częścią narodowej drużyny i wygrywaj nagrody od Salomona!

Salomon Nation Running League to rywalizacja w aplikacji Strava, w której możesz poczuć się jak sportowiec reprezentujący swój kraj podczas prawdziwych mistrzostw świata! Wyzwanie jest osiągalne dla każdego biegacza. Wystarczy przebiec dystans maratoński (42 km 195 m) w ciągu 4 tygodni. Twój wynik zasili konto Polski w wielkiej, międzynarodowej rywalizacji! Każdy bieg i każdy kilometr się liczy!

Wszystko w naszych nogach!

W zeszłym roku Polacy rozbili bank! W wyzwaniu wzięło udział ponad 106 tys. (!) biegaczy z całej Polski. Każdy wybiegał średnio 112,5km / 4 tygodnie i tym samym spektakularnie wygraliśmy pierwszą edycję Salomon Nation Running League, wyprzedzając m.in. Finlandię, Szwajcarię, Francję, Niemcy czy USA! Czy w tym roku uda nam się obronić tytuł najbardziej rozbieganego kraju na świecie? Wszystko w naszych nogach! Czas znów zawalczyć o zwycięstwo i udowodnić, że to Polska zasługuje na tytuł Kraju Biegaczy 2022 roku!

Jak dołączyć do wyzwania Salomon Nation Running League?

Zabawa jest całkowicie bezpłatna. Wystarczy w aplikacji Strava dołączyć do challenge’u Salomon Nation Running League i ruszyć na biegowe trasy! Każdy przebyty kilometr, będzie zliczał się w rywalizacji. Wspomniany limit 42,195km / 4 tygodnie to oczywiście wymagane minimum. Ale im więcej kilometrów zbierzemy, tym lepiej! Akcja ruszyła 1 października, a zakończy się 31 października 2022 r. A zatem przed nami miesiąc zaciętej rywalizacji! Dołączając do klubu Salomon Running Club w aplikacji Strava, możesz otrzymywać cotygodniowe aktualizacje dotyczące wyzwania i tego, które kraje są w czołówce stawki.

Biegaj i wygrywaj sprzęt Salomona!

Salomon przygotował fajne nagrody dla wszystkich, którzy zaangażują się w akcję. Każdy, kto przebiegnie dystans maratoński w przeciągu 4 tygodni, otrzyma voucher ze zniżką 20% do wykorzystania na stronie salomon.com lub w firmowym sklepie marki Salomon w Krakowie. Co więcej, po ukończeniu wyzwania, każdy będzie mógł dołączyć do biegowego konkursu, w którym do wygrania będzie kompletny strój biegowy marki Salomon! Pokaż swoje narodowe barwy i weź udział w wyzwaniu!

Więcej informacji na Salomon.com

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.