Angelika Mucha wywija na siłowni - tak wyglądają ulubione ćwiczenia celebrytki. Powtórzycie?

Angelika Mucha kiedyś wyznała, że nie jest wielbicielką siłowni - dziś trudno w to uwierzyć! Zwłaszcza przyglądając się, jak wyglądają treningi młodej celebrytki.

Angelika Mucha niegdyś przyznała na Instagramie, że za ćwiczeniami nie przepada. Jej podejście do sportów zmienił ulubiony trener personalny gwiazd, Tadeusz Gauer. Dziś Angelika nie wyobraża sobie tygodnia bez odwiedzenia siłowni lub skutecznych ćwiczeń w domu. Jak wyglądają najbardziej satysfakcjonujące Muchę treningi?

Zobacz wideo Angelika Mucha prezentuje ulubione ćwiczenia razem z popularnym trenerem gwiazd

Trening Angeliki Muchy - nie jest łatwo!

Influencerka nagrała razem z Tadeuszem wideo, aby pokazać, jak najczęściej ćwiczy. Już po pierwszych sekundach widzimy, że nie jest to propozycja dla początkujących!

Nagraliśmy dla Was kilka naszych ulubionych ćwiczeń domowych dla osób zaawansowanych wykorzystując do tego bardziej profesjonalny sprzęt do treningu domowego niż standardowe gumy mini bandy - zaznacza Gauer na Instagramie.

Na zamieszczonym wideo mamy cały przekrój pozycji; od świetnego ćwiczenia na mięśnie brzucha, z wykorzystaniem ciężaru własnego ciała, poprzez podciągnięcia na szarfach z wypychaniem bioder w górę, akrobacje z trenerem, na podnoszeniu ciężarów kończąc. Sądząc po komentarzach zamieszczonym pod wpisem, Angelika jest naprawdę sporą motywacją dla internautów.

Fantastyczna forma!
To jest mega dziewczyna! - czytamy pod nagraniem.

Trzeba przyznać, że Angelika naprawdę wkręciła się w temat. Formy można jej spokojnie pozazdrościć! 

Czy Angelika Mucha stosuje specjalną dietę?

Jak wiadomo, za mięśniami stoją nie tylko ćwiczenia, lecz także odpowiednio zbilansowana dieta. Niestety na próżno szukamy informacji dotyczących tego, jak dokładnie wygląda jadłospis Angeliki. Celebrytka przyznała kiedyś dla magazynu "Be Active", że stosowała dietę pudełkową. Z pewnością w menu Muchy znajdziemy odpowiedni bilans białka i węglowodanów - bez nich nie ma mowy o wyrzeźbionych mięśniach!

Więcej o:
Copyright © Agora SA