Rebel Wilson wraca do czasów sprzed utraty wagi i zwraca się do fanów: Rozumiem cię, wiem, jak to jest

Rebel Wilson wróciła wspomnieniami do czasów sprzed "roku zdrowia", wrzucając na Instagram zdjęcie. Aktorka wspiera osoby, które są dopiero na początku drogi.

Rebel Wilson swoją przemianą pokazała, jak wiele możemy osiągnąć, jeżeli, mimo zniechęcenia i chwil zwątpienia, będziemy uparcie dążyć do celu. Aktorka swoją wagę docelową uzyskała jeszcze przed zakończeniem wyzwania, które nazwała "rokiem zdrowia". Rebel wspomina, że jej droga nie była łatwa. Oprócz radości ze zrzucanych zbędnych kilogramów, wiele razy czuła zupełny brak motywacji. Wilson zwróciła się bezpośrednio do osób, które, podobnie jak ona, walczą ze swoim ciałem.

Zobacz wideo Największe metamorfozy gwiazd. Niektóre celebrytki zmieniły się nie do poznania

Rebel Wilson pokazała archiwalne zdjęcie i nawiązała do swojej metamorfozy

Aktorka rok temu wyznaczyła sobie całkiem odważne cele, których osiągnięcie wymagała włożenia ogromnego wysiłku w treningi oraz zmianę sposobu odżywiania. Założenia wymagały też zmiany sposobu myślenia o sobie i swoim ciele. Tak naprawdę była to życiowa transformacja. 

Wiem, że zwykle publikuję pochlebne zdjęcia siebie… ale znalazłam tę starą fotografię w moich mailach i powiedziałam: wow! Pamiętam, że to było wtedy, gdy prowadziłam najbardziej niezdrowy tryb życia - miałam nadwagę i zbytnio pobłażałam niezdrowemu jedzeniu. Używałam jedzenia do uśmierzania swoich emocji. Mój ojciec zmarł na atak serca i to był dla mnie bardzo smutny czas. Nie myślałam o sobie zbyt dobrze i nie oceniałam siebie tak, jak powinnam - zaczęła Wilson.

Rebel podkreśla, że chociaż na zdjęciu jest uśmiechnięta od ucha do ucha, w środku toczy wewnętrzną walkę. Choć był to dla Wilson niezwykle trudny czas, wiedziała, że musi coś ze sobą zrobić, aby nadwaga nie stała się przyczyną poważnych problemów zdrowotnych.

Patrzę teraz na tę dziewczynę i jestem bardzo dumna z tego, czym się stała i co osiągnęła. Chciałam tylko wysłać trochę zachęty do wszystkich, którzy zmagają się z problemami z wagą, ciałem lub emocjonalnym jedzeniem. Rozumiem cię. Wiem, jak to jest. Ale nigdy nie jest za późno, aby zacząć się doskonalić i starać się być najlepszą możliwą wersją siebie. To nie wyścig i nie rywalizacja - chodzi o szacunek dla siebie i robienie tego, co jest dla nas najważniejsze. Więc jeśli czytasz te słowa, chciałam tylko powiedzieć: uśmiechaj się i staraj się być aktywna! - dodaje aktorka.

Trzeba przyznać, że metamorfoza Wilson jest niesamowita. Widać, że Rebel jest z siebie dumna, a zrzucenie nadprogramowych kilogramów sprawiło, że czuje się w doskonałej formie.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.