Dziennikarka wypróbowała najpopularniejszy trening Chloe Ting: Byłam zszokowana

Jenny Sugar wiedziała, że decydując się na trening Chloe Ting, dostanie niezły wycisk. Jednak to, co poczuła po zakończonej serii przeszło jej najśmielsze oczekiwania!

Chloe Ting jest certyfikowaną trenerką, której ćwiczenia podbijają platformę YouTube praktycznie w każdym zakątku świata. Zajęcia Chloe są krótkie ale intensywne, często nie wymagają żadnego dodatkowego sprzętu, dlatego są świetnym uzupełnieniem domowej rutyny. Czy jednak, mimo braku profesjonalnych akcesoriów, treningi Ting nadadzą się dla każdego? Jenny Sugar, współpracująca z PopSugar, postanowiła to sprawdzić.

Zobacz wideo Eva Longoria wykonuje akrobacje na trampolinie

Dziesięciominutowy trening Chloe Ting - trudniejszy niż się wydaje?

Jenny Sugar przyglądała się treningom Chloe już od dłuższego czasu. Milionowe zasięgi trenerki wciąż rosną, a na YouTubie oraz Instagramie możemy znaleźć posty z nagraniami wideo, które pokazują, jak bardzo pomocne dla wielu osób są propozycje Chloe. Jenny postanowiła przetestować skuteczność tych popularnych treningów na własnej skórze. W tym celu wybrała jeden z najpopularniejszych wyzwań Chloe, które trwa dziesięć minut, podczas których mamy do wykonania 17 ćwiczeń. Czy tyle wystarczy, aby pobudzić mięśnie i poprawić kondycję?

Sugar w trakcie pierwszego treningu odkryła, że Chole stawia na mniej popularne ćwiczenia (z niektórymi dziennikarka wcześniej w ogóle nie miała styczności!). Ilość ćwiczeń w podanym czasie sprawiła, że trening minął bardzo szybko i nie było mowy o monotonności. Całość minęła Jenny na porządnym wycisku i dobrej zabawie. Jednak tego efektu dziennikarka się nie spodziewała.

Byłem zszokowana że dziesięciominutowy trening może sprawić, że będę obolała przez kolejne dni, ale tak się stało. Najbardziej obolały jest mój triceps i ramiona. Na pewno będę robić ten trening częściej! - wyznała Jenny na łamach PopSugar.

Sugar potwierdziła, że mimo obolałych mięśni, ćwiczenia przyniosły jej dużo radości oraz motywacji do kontynuowania treningów. Chloe zagrzewa uczestników wyzwania do walki w idealnych momentach, gdy zaczyna lekko brakować sił do dobrnięcia do końca ćwiczenia. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.