Ewa Chodakowska przypomina o właściwej regeneracji: Bez regularnego ładowania baterii daleko nie zajedziesz

Ewa Chodakowska namawia do aktywnego trybu życia i zróżnicowanej diety. Uświadamia przy tym obserwatorów, że właściwy odpoczynek to część tej zdrowej drogi.

Ewa Chodakowska zwróciła uwagę fanów na to, ile zależy od równowagi w życiu - to właśnie dzięki dobremu balansu możemy czuć się szczęśliwi. Zadbanie o odpowiedni wypoczynek to nie tylko część selfcare, lecz także niezbędny element zdrowej rutyny. Jaką wiadomość trenerka przekazała obserwatorom na Instagramie?

Zobacz wideo Ewa Chodakowska pokazuje swoje ciało jako motywację dla uczestniczek jej wyzwania

Ewa Chodakowska o życiowej równowadze - jest niezbędna do prawidłowego funkcjonowania

Ewa prowadzi bardzo intensywny tryb życia, jednak w całym tym "zamieszaniu" jest szczęśliwa. Praca, treningi oraz rozwój osobisty to coś, co dodaje trenerce skrzydeł. Właśnie również z tego powodu Chodakowska przypomina, że czasem musimy sobie zrobić pauzę, by rzeczy, które sprawiają nam radość nie stały się przytłaczające.

Praca, rozwój osobisty, zdrowy styl życia to ważne aspekty, o które warto dbać! Ale odpoczynek, regularne dbanie o chociaż chwilę oddechu, czas dla bliskich, to elementy, które też odgrywają bardzo istotną rolę. Jeśli chcesz być szczęśliwa - pamiętaj o równowadze - pisze trenerka na Instagramie.

Dbanie o swój rozwój to nie tylko ciężka praca, wprowadzanie zdrowych nawyków, lecz także działania selfcare i świadome odpoczywanie.

Pamiętaj, że zasoby, którymi dysponujesz (mówiąc inaczej - energia, którą masz w ciągu dnia do zużycia) nie są z gumy (...). Bez regularnego ładowania baterii daleko nie zajedziesz - dodaje Chodakowska.

Praca do utraty tchu połączona z brakiem zadbania o psychikę i odpowiednią regenerację to niebezpieczna mieszanka, która może prowadzić do spadku samopoczucia, wypalenia a nawet problemów ze zdrowiem. Przy nadchodzącym weekendzie warto przemyśleć wspominany post Ewy i pozwolić sobie na zasłużony odpoczynek.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.