Kaley Cuoco tawia na ostry trening. Rzuty piłką i sprint na bieżni to dopiero początek!

Kaley Cuoco nie patyczkuje się podczas treningów - aktorka stawia na coraz nowsze kombinacje ćwiczeń, dzięki czemu pozostaje w świetnej formie.

Kaley Cuoco kocha treningi i zwierzęta - często przyznaje, że sama nie wie, co bardziej. Gwiazda "Teorii Wielkiego Podrywu" przez ostatnie miesiące sporo ćwiczyła w domu, co spodobało jej się do tego stopnia, że w garażu zrobiła sobie własną minisiłownię. Aktorka jest bardzo zawzięta i skupiona podczas zajęć. Jej kondycja robi ogromne wrażenie.

Zobacz wideo Kate Hudson zaprezentowała domowy trening na nogi

Kaley Cuoco pokazała intensywną serię ćwiczeń - w ruch poszły piłka lekarska i ciężarki

Aktorka zafascynowała się treningami do tego stopnia, że często zapomina podzielić się ulubionymi ćwiczeniami na Instagramie. W rozmowie z magazynem "Women's Health" Cuoco przyznała, że kiedy rozpoczyna nowy trening, przez pierwsze dni popada w lekką obsesję. Niedawno jednak zrobiła wyjątek, publikując na InstaStories porządną treningową sesję. Kaley zdecydowała się m.in. na sprint na bieżni, rzuty piłką lekarską w górę i w ziemię, bieg w miejscu ze wskokiem na step.

Dwa pomysły na pożywne kolacje z jajkami w roli głównejLekkie, pożywne i szybkie w przygotowaniu kolacje z jajkami w roli głównej

Gwiazda rzuca wspomnianą piłką, jakby ważyła co najmniej kilka kilo mniej - widać, że ma niezwykle silne mięśnie ramion!  Podczas całego treningu Kaley dzielnie towarzyszy jej siostra Brie, która w międzyczasie podnosi ciężarki w pozycji deski. Nad siostrami czuwa trener Ryan Sorensen, który dopinguje swoje podopieczne i jest dumny z ich zaangażowania oraz formy.

Ewa Chodakowska udowadnia, że zdrowa dieta nie musi być droga"Czy zdrowa dieta musi być droga"? Nie! Ewa Chodakowska podała kilka wskazówek

 Mimo że Kaley ostatnio wykonała kilka różnych interwałów, powiedziała wcześniej "Women's Health", że ma tendencję do wykonywania kilku serii w tygodniu tego samego treningu pod rząd. 

Jeżeli zakręcę się na punkcie jogi, robię ją codziennie przez cały tydzień. Po tym czasie mam tego dość, muszę coś zmienić i szukam innych rozwiązań - dodała Cuoco.

Jeśli tylko te metody sprawiają, że aktorce łatwiej jest pozostać formie - nie ma złych metod! Jak widzimy, Kaley tryska energią, a kondycji można jej pozazdrościć.

Więcej o: