Co łączy Wieniawę, Rusin, Rozenek i Pisarek? Każda z pań pokochała jogę! Z tymi treningami online zdobędziesz formę życia

Aby ćwiczyć jogę nie potrzeba wiele - wystarczy dobrze dobrana mata, wygodny strój i zestaw ćwiczeń. Ten trening to coś więcej, niż rozciąganie ciała. Nic dziwnego, że to ulubione zajęcia celebrytek.

Przeglądając Instagramy polskich gwiazd można zauważyć pewien zdrowy trend. Wiele z nich zaczyna bowiem dzień od jogi. Kilka ćwiczeń rozciągających na początek dnia doskonale przygotowują ciało i umysł na nadchodzące obowiązki. Jak zacząć uprawiać jogę? My polecamy popularny kanał na platformie YouTube, z którym ćwiczą miliony zadowolonych użytkowników i użytkowniczek.

Zobacz wideo Karolina Pisarek pokazuje, jak ćwiczy jogę

Yoga with Adrienne, czyli zajęcia online dla każdej grupy zaawansowania

Wspomniany kanał na YouTubie należy do Adrienne Mishler, certyfikowanej instruktorki jogi z wieloletnią praktyką. Adrienne w przystępny sposób pokazuje kolejne pozycje. Proponuje też wyzwania z jogą, które zawierają 30 dni codziennych zajęć z różnymi ćwiczeniami. Każdy znajdzie coś dla siebie; Mishler przygotowała nagrania zarówno dla totalnych laików, jak i bardziej zaawansowanych wielbicieli jogi. Dziś przyjrzymy się filmom skierowanym do osób na początku drogi.

Joga wzmacniająca mięśnie brzucha

To świetna opcja również dla tych osób, które pragną wzmocnić mięśnie zlokalizowane na brzuchu. Całość to zaledwie 14 minut treningu, podczas którego nauczymy się stabilizacji tułowia i używania podczas konkretnych pozycji właściwych mięśni brzucha.

 

Godzinna sesja z tradycyjnymi asanami

W tym nagraniu mamy prawdziwy przegląd popularnych i kojarzonych z jogą ćwiczeń. Nauczymy się wykonywać psa z głową w dół, pozycję dziecka, czy kobrę. Choć godzina może wydawać się dość długim czasem na trening, propozycje Adrienne nie są zbyt intensywne - działają wręcz odprężająco.

 

Dziesięciominutowe strzały z jogą

To playlista, która przypadnie do gustu osobom, które nie posiadają zbyt wiele czasu na ćwiczenia. Zaczynając od nagrania porannej jogi, każde kolejne nagranie mieści się w granicach dziesięciu minut i zawiera proste pozycje oraz trening oddechowy, który jest przy jodze niezbędny, a dodatkowo pomaga nam unormować poziom stresu i napięcia.

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.