Dieta Niny Dobrev. Co aktorka je w ciągu dnia? Nie wyobraża sobie poranka bez dwóch rzeczy

Nina Dobrev od lat znana jest z tego, że promuje w sieci zdrowe podejście do życia. Aktorka zawsze znajduje czas w swoim zabieganym życiu na intensywne treningi. Stara się również zdrowo odżywiać.

Nina Dobrev zdobyła popularność dzięki rolom Eleny oraz Katherine w młodzieżowym serialu "Pamiętniki wampirów". Fanki Niny zawsze zachwycały się jej szczupłą i umięśnioną sylwetką. Nie jest tajemnicą, że by zachować formę Dobrev dużo ćwiczy. Z jednego z ostatnich wywiadów możemy też dowiedzieć się nieco więcej na temat tego, co gwiazda je w ciągu dnia.

Zobacz wideo Doda katuje się dietą? Wiemy, co je! „KOCHAM MAJONEZ"

Co Nina Dobrev je w ciągu dnia?

Aktorka każdy dzień zaczyna od filiżanki czarnej kawy, a następnie sięga po koktajl proteinowy, składający się z niesłodzonego mleka migdałowego, masła migdałowego, kolagenu, banana oraz awokado - nie wyobraża sobie zacząć dnia w inny sposób! Czasem sięga po drugą kawę, tym razem ze słodzikiem ze stewii i dodatkiem migdałowego mleka. Rankiem Dobrev często stawia też na szybką zieloną sałatkę ze szpinakiem i rukolą. Jeśli ma czas na większe śniadanie, robi jajka na szpinaku, kiełbaski w jabłku zanurzone w syropie klonowym a do tego tosty z pieczywa bezglutenowego.

Przez kolejne godziny Nina często jest bardzo zajęta, krążąc między jednym planem zdjęciowym a drugim. Zawsze znajdzie jednak czas na ćwiczenia oraz lunch w biegu. W tym momencie zazwyczaj wkracza catering - gwieździe zależy, aby zjeść pełnowartościowy posiłek, którego w tej części dnia nie ma jak przygotować sama. Nina przyznaje, że przez tempo, w jakim żyje, często zdarza jej się podjadać.

Aktorka lubi trochę poszaleć na kolację - wtedy chętnie próbuje nowych przepisów i odkrywa inne smaki. Zgromadziła przez to pokaźną kolekcję książek kucharskich, z których losuje potrawy do przygotowania.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.