Dieta Niny Dobrev. Co aktorka je w ciągu dnia? Nie wyobraża sobie poranka bez dwóch rzeczy

Nina Dobrev od lat znana jest z tego, że promuje w sieci zdrowe podejście do życia. Aktorka zawsze znajduje czas w swoim zabieganym życiu na intensywne treningi. Stara się również zdrowo odżywiać.

Nina Dobrev zdobyła popularność dzięki rolom Eleny oraz Katherine w młodzieżowym serialu "Pamiętniki wampirów". Fanki Niny zawsze zachwycały się jej szczupłą i umięśnioną sylwetką. Nie jest tajemnicą, że by zachować formę Dobrev dużo ćwiczy. Z jednego z ostatnich wywiadów możemy też dowiedzieć się nieco więcej na temat tego, co gwiazda je w ciągu dnia.

Zobacz wideo Doda katuje się dietą? Wiemy, co je! „KOCHAM MAJONEZ"

Co Nina Dobrev je w ciągu dnia?

Aktorka każdy dzień zaczyna od filiżanki czarnej kawy, a następnie sięga po koktajl proteinowy, składający się z niesłodzonego mleka migdałowego, masła migdałowego, kolagenu, banana oraz awokado - nie wyobraża sobie zacząć dnia w inny sposób! Czasem sięga po drugą kawę, tym razem ze słodzikiem ze stewii i dodatkiem migdałowego mleka. Rankiem Dobrev często stawia też na szybką zieloną sałatkę ze szpinakiem i rukolą. Jeśli ma czas na większe śniadanie, robi jajka na szpinaku, kiełbaski w jabłku zanurzone w syropie klonowym a do tego tosty z pieczywa bezglutenowego.

Ćwiczenie na mięśnie brzucha Jak używać rollera do ćwiczeń na mięśnie brzucha? Dodaj do treningu to ćwiczenie

Przez kolejne godziny Nina często jest bardzo zajęta, krążąc między jednym planem zdjęciowym a drugim. Zawsze znajdzie jednak czas na ćwiczenia oraz lunch w biegu. W tym momencie zazwyczaj wkracza catering - gwieździe zależy, aby zjeść pełnowartościowy posiłek, którego w tej części dnia nie ma jak przygotować sama. Nina przyznaje, że przez tempo, w jakim żyje, często zdarza jej się podjadać.

Trening cardio - spalaj kalorie i chudnij Te ćwiczenia to pożeracze zbędnych kalorii. Podczas treningów spalisz ich aż 400

Aktorka lubi trochę poszaleć na kolację - wtedy chętnie próbuje nowych przepisów i odkrywa inne smaki. Zgromadziła przez to pokaźną kolekcję książek kucharskich, z których losuje potrawy do przygotowania.

Więcej o: