Eva Longoria pokazała ćwiczenia na pośladki. Trening udostępniła Victoria Beckham: A więc to jest twój sekret

Victoria Beckham udostępniła na InstaStories wideo z nagraniem Evy Longorii, która wykonuje ćwiczenia na pośladki. Brytyjska projektantka jest pod wrażeniem tego treningu, my również!

Zarówno Victoria Beckham, jak i Eva Longoria mogą pochwalić się zgrabnymi, choć całkowicie różnymi sylwetkami. Obie panie nieraz przyznawały, że pilnują diety oraz sporo czasu poświęcają na aktywność fizyczną, aby utrzymać kondycję. Jak widać, jedna celebrytka dla drugiej może stanowić sporą inspirację! 

Zobacz wideo Eva Longoria pokazała trening na pośladki

Eva Longoria skacze z ciężarkami na trampolinie. Victoria Beckham zachwyca się jej treningiem

Jeżeli obserwujecie Longorię, na pewno zdążyliście zauważyć jej zamiłowanie do ćwiczeń na trampolinie. Z jej wykorzystaniem Eva potrafi zrobić trening praktycznie na każdą część ciała. Wśród fanek celebrytki znalazła się Victoria Beckham, która, zafascynowana ćwiczeniami, postanowiła wspomnieć o nich na swoich social mediach.

A więc to jest twój sekret pięknej pupy! - napisała Beckham na InstaStories.

Victoria wielokrotnie podkreślała, jak ważne są dla niej treningi. Beckham ćwiczy sześć razy w tygodniu - chodzi na siłownię lub wykonuje intensywne zajęcia z pomocą filmów instruktażowych w domu. Propozycja Longorii być może przekona projektantkę do zakupu własnej małej trampoliny.

Trening na pośladki - co dokładnie robi Eva Longoria?

Dzięki zamieszczonemu nagraniu widzimy, że celebrytka wykonuje klasyczne przysiady z hantlami z dodatkiem łapania równowagi na wspomnianej domowej trampolinie. Po serii tego ćwiczenia przychodzi czas na zeskoki i skoki w lekkim przysiadzie, cały czas trzymając ciężarki w dłoniach. Podczas treningu znalazło się również miejsce na bieg w miejscu z wysokim uniesieniem kolan, który, na chwiejącym się sprzęcie, wcale nie jest prostym zadaniem. Mięśnie pośladków po takiej serii z pewnością płoną. Nie dziwimy się zatem, że pomysł Evy przyciągną uwagę Victorii! 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.