Ewa Szabatin o "pięknie niedoskonałym": Życie nie składa się wyłącznie z idealnych momentów

Ewa Szabatin poruszyła na blogu ważny temat, który dotyczy wielu kobiet. Dlaczego ciągle podążamy za nieistniejącymi ideałami, kreowanymi w sieci?

Ewa Szabatin często wrzuca na swoje social media zdjęcia typu "Instagram kontra rzeczywistość". Celebrytka wielokrotnie podkreśla, jak nieidealne jest nasze życie, które wykracza daleko poza kolorowe obrazki publikowane w sieci. Po niedawnej medialnej burzy, Ewa postanowiła odnieść się do tego tematu raz jeszcze.

Zobacz wideo Ewa Szabatin zachęca do prostego domowego treningu

Ewa Szabtin o "pięknie niedoskonałym" - takie jest życie!

Celebrytka w obszernym wpisie na blogu jasno określiła swoje stanowisko w temacie. 

Zdarzyło się Wam wyjść gorzej na zdjęciu? Mieć gorszy dzień i po prostu nie wyglądać dobrze? To absolutnie normalne i nie ma powodu, by to ukrywać. Życie nie składa się wyłącznie z idealnych momentów, a piękno nie musi być doskonałe - czytamy u Ewy na blogu.

Sophie Allen o odchudzaniu Sophie Allen tłumaczy, dlaczego NIE rezygnować z ulubionych dań podczas odchudzania MATERIAŁ PROMOCYJNY PR

Szabatin na tym nie poprzestała, bezpośrednio nawiązując do sławnego wpisu Agnieszki Kaczorowskiej. Celebrytka wzięła stronę krytykujących Agnieszkę internautów, zauważając, że owa "brzydota" jest w istocie pokazywaniem życia bez fałszywych upiększeń. 

Piękno nie jest idealne. Nie ma konieczności ukrywać go pod perfekcyjnym makijażem, czy wykonywać zabiegi w salonach piękności lub wreszcie poddawać się drakońskiej diecie. Wszystko można robić, ale z głową i umiarem. Najważniejsze jest jednak zdrowie psychiczne, a każda z nas jest przecież inna i piękna na swój sposób - kontynuuje Szabatin.

Trening podczas urlopu Drodzy miłośnicy treningów, te akcesoria warto jest zabrać ze sobą na wakacje MATERIAŁ PROMOCYJNY PR

Ewa dodaje, że to przez media społecznościowe, telewizję, ale też prasę od lat narzucane są określone schematy. Kobiety są atakowane zdjęciami kobiet bez zmarszczek, niedoskonałości czy "tłuszczyku". A jest to niestety świat w pięknym, choć krzywym zwierciadle. Można się czuć dobrze w swojej skórze niezależnie od rozmiaru - warto o o tym pamiętać!

Więcej o: