Dieta Chrisa Hemswortha. Waleczny Thor je aż osiem posiłków dziennie, aby utrzymać formę

Wieloletni trener Chrisa Hemswortha zdradził szczegóły diety, którą aktor stosuje podczas zdjęć do filmów o superbohaterach Marvela. Dzienna liczba kalorii może nieźle zaskoczyć!

Chris Hemsworth zdobył rozpoznawalność na całym świecie wcielając się w jednego z najbardziej lubianych marvelowskich superbohaterów. Postać Thora wśród fanów budzi zachwyt i respekt; sam Chris często jest pytany, w jaki sposób dba o sylwetkę. Oprócz intensywnych treningów niezbędna jest określona dieta.

Zobacz wideo Cezary Pazura opowiedział, jak dba o formę. Dieta? Nic z tych rzeczy!

Chris Hemsworth musi zjadać aż osiem posiłków dziennie

Trener i przyjaciel aktora podkreśla, że Hemsworth bardzo poważnie i z sercem podchodzi do zadań związanych z pracą. Zbudowanie sylwetki Thora to nie tak łatwy proces, podczas którego trzeba się trzymać wielu wytycznych. Jednak, jak podkreśla instruktor, w ciągu dziesięciu lat marvelowskich przygód, panom udało się wypracować odpowiedni system.

Kiedy zaczynamy przygotowania do filmów o Thorze, mocno podnosimy kaloryczność codziennych posiłków. Chris musi zjadać od sześciu do ośmiu posiłków, dlatego je mniej więcej co dwie godziny. Każdy dostarcza 450 ckal - tłumaczy Luke Zocchi.

Anna Lewandowska proponuje jaglankę z awokadoAnna Lewandowska dodała zaskakujący wpis na blogu: Trening to nie wszystko!

W diecie Hemswortha znajdują się m.in. takie produkty, jak stek, kurczak i ryba, słodkie ziemniaki oraz biały ryż. Pomiędzy większymi posiłkami spożywa koktajle proteinowe, aby utrzymać właściwy poziom białka. Regularność posiłków w przypadku tak intensywnych treningów jest niezwykle ważna, dlatego Luke uważnie pilnuje, aby między kręceniem kolejnych scen Chris zdążył zjeść kolejny posiłek.

Często po prostu biegam za Chrisem z jedzeniem. Momentami czuję się jak jego babcia - zażartował Zocchi w rozmowie z magazynem "Page Six".

Dlaczego warto wybrać się na trening tenisa?Sześć powodów, dla których warto zapisać się na trening tenisa

Jak wygląda trening Thora?

Wbrew pozorom nie jest to tylko rzucanie młotem. Chris zaczyna intensywne ćwiczenia jeszcze przed zdjęciami. W trakcie treningu podnosi ciężary, wykonuje serię pompek, burpees, wypady czy tzw. spacery kraba. Jeżeli chcecie wypróbować plan ćwiczeń ekranowego Thora, listę znajdziecie pod tym linkiem.

Więcej o: