Dieta Chrisa Hemswortha. Waleczny Thor je aż osiem posiłków dziennie, aby utrzymać formę

Wieloletni trener Chrisa Hemswortha zdradził szczegóły diety, którą aktor stosuje podczas zdjęć do filmów o superbohaterach Marvela. Dzienna liczba kalorii może nieźle zaskoczyć!

Chris Hemsworth zdobył rozpoznawalność na całym świecie wcielając się w jednego z najbardziej lubianych marvelowskich superbohaterów. Postać Thora wśród fanów budzi zachwyt i respekt; sam Chris często jest pytany, w jaki sposób dba o sylwetkę. Oprócz intensywnych treningów niezbędna jest określona dieta.

Zobacz wideo Cezary Pazura opowiedział, jak dba o formę. Dieta? Nic z tych rzeczy!

Chris Hemsworth musi zjadać aż osiem posiłków dziennie

Trener i przyjaciel aktora podkreśla, że Hemsworth bardzo poważnie i z sercem podchodzi do zadań związanych z pracą. Zbudowanie sylwetki Thora to nie tak łatwy proces, podczas którego trzeba się trzymać wielu wytycznych. Jednak, jak podkreśla instruktor, w ciągu dziesięciu lat marvelowskich przygód, panom udało się wypracować odpowiedni system.

Kiedy zaczynamy przygotowania do filmów o Thorze, mocno podnosimy kaloryczność codziennych posiłków. Chris musi zjadać od sześciu do ośmiu posiłków, dlatego je mniej więcej co dwie godziny. Każdy dostarcza 450 ckal - tłumaczy Luke Zocchi.

W diecie Hemswortha znajdują się m.in. takie produkty, jak stek, kurczak i ryba, słodkie ziemniaki oraz biały ryż. Pomiędzy większymi posiłkami spożywa koktajle proteinowe, aby utrzymać właściwy poziom białka. Regularność posiłków w przypadku tak intensywnych treningów jest niezwykle ważna, dlatego Luke uważnie pilnuje, aby między kręceniem kolejnych scen Chris zdążył zjeść kolejny posiłek.

Często po prostu biegam za Chrisem z jedzeniem. Momentami czuję się jak jego babcia - zażartował Zocchi w rozmowie z magazynem "Page Six".

Jak wygląda trening Thora?

Wbrew pozorom nie jest to tylko rzucanie młotem. Chris zaczyna intensywne ćwiczenia jeszcze przed zdjęciami. W trakcie treningu podnosi ciężary, wykonuje serię pompek, burpees, wypady czy tzw. spacery kraba. Jeżeli chcecie wypróbować plan ćwiczeń ekranowego Thora, listę znajdziecie pod tym linkiem.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.