Treningowa rutyna Brie Larson. Tak pozostaje w formie marvelowskiej superbohaterki

Brie Larson udowadnia, że jest superbohaterką również poza planem popularnych filmów. Aktorka na siłowni dokonuje prawie niemożliwego, a energia ją dosłownie roznosi.

Brie Larson nie potrafi usiedzieć w miejscu. Jej żywiołowy charakter ujawnia się również podczas treningów. Aktorka ma świetną kondycję - robi wiele aby ją utrzymać na tak wysokim poziomie. Podczas ćwiczeń w ruch idą ciężarki, taśmy a nawet... łańcuchy!

Zobacz wideo Kasia Dziurska pokazała szybki trening z taśmami na mięśnie brzucha

Treningowa rutyna Brie Larson - nie każdy da sobie z nią radę!

Podnosi ciężary

I to naprawdę takie, które sporo ważą. Brie jest prawdziwą twardzielką i wyciskanie ogromnej sztangi to jej treningowa codzienność. Ćwiczenia z dodatkowym obciążeniem robi na różne sposoby - nagranie, na którym gwiazda podciąga się na drążku razem z łańcuchami oplecionymi wokół nóg to prawdziwy hit na Instagramie!

Taśmy oporowe i drążki - to jest to

Bire nigdy nie marnuje czasu podczas zajęć i zawsze wykorzystuje jak najwięcej sprzętu do ćwiczeń. Szybko i sprawnie wykonuje treningi z taśmami oporowymi. Nigdy nie omija też serii podciągnięć na drążku, niesamowicie wzmacniając w ten sposób ramiona.

Pompki w różnych kombinacjach

Oprócz klasycznej wersji, Larson potrafi też wykonać pompki... na jednej ręce. Wykonując ćwiczenie angażuje w ruch całe ciało, wpływając na wiele partii mięśni jednocześnie. 

Wspinaczka - czyli trening i zabawa w jednym

Aktorka z ogromną przyjemnością odwiedza ścianki wspinaczkowe, które są świetną frajdą i urozmaiceniem tygodniowego grafiku. Brie z niezwykłą łatwością pokonuje kolejne odcinki, wchodząc na sam szczyt.

Poczucie rytmu i spalanie kalorii

Oprócz ćwiczeń typowo siłowych, gwiazda nie zapomina o czymś bardziej kobiecym, co pozwala nabrać lekkości w ruchach. Brie na sali tanecznej wpada w błogi nastrój, a nauka kolejnych choreografii uczy gibkości i samoświadomości własnego ciała.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.