James Corden schudł już prawie 16 kilogramów. Nie jest mu łatwo: Próbuję ćwiczyć, ale jestem do niczego

Popularny brytyjski aktor, komik i scenarzysta postanowił wziąć się za siebie i zrzucić nieco kilogramów. James Corden przechodzi przez naprawdę trudną drogę.

James Corden ma 42 lata, prężnie rozwijającą się karierę w mediach, ukochaną żonę i trójkę dzieci. Dziennikarz prowadzi bardzo szybkie tempo życia. James jest nieco przy tuszy, co jednak w ciągu ostatnich miesięcy ulega zmianie. Starania o szczuplejszą sylwetkę nie należą do najprostszych. Corden nie ma jednak zamiaru się poddać.

Zobacz wideo Ewa Szabatin zachęca do prostego domowego treningu

Jamesowi Cordenowi udało się już zrzucić 16 kilogramów

Gwiazdor brytyjskiej telewizji postanowił zmienić dietę i włączyć do codziennej rutyny ćwiczenia. Nie spodziewał się jednak, że treningi będą dla niego aż tak trudne. Corden próbował współpracy z... 75 instruktorami! Mimo próbnych zajęć w końcu nie podjął się pracy z żadnym profesjonalistą, argumentując swoją decyzję faktem, że im zwyczajnie nie ufa.

Czuję się coraz lepiej, ale wciąż jest dużo do zrobienia. Próbuję ćwiczyć, ale jestem do niczego. To jest straszne. W ciągu dnia jest tak mało godzin, które przeznaczam na czas dla siebie - wyznał Corden w rozmowie z magazynem "Mirror".

Wysiłki Jamesa są ogromne, ale widać ich rezultaty - do tej pory prezenterowi udało się zrzucić prawie 16 kilogramów. To jednak nie koniec tej przygody; mężczyzna walczy dalej!

Motorem do dalszych działań okazały się dzieci

Corden przyznał, że chce zmienić sposób w jaki żyje ze względu na swoją rodzinę. Chce dawać dobry przykład i nie czuć zakłopotania, kiedy gra z synem w piłkę (James wyznał, że wcześniej już po trzech minutach gry zwyczajnie nie miał siły, aby ją kontynuować). Nadwaga znacznie utrudniała życie i źle wpływała na samopoczucie dziennikarza. Jednak z odpowiednią motywacją, mimo że do mistrza treningów mu daleko, idzie dalej i walczy o swoje.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.