Z kim warto ćwiczyć? Robimy przegląd fitnessowych kanałów na platformie YouTube

Treningi z YouTube są coraz bardziej popularne. Wpływ na zmianę sposobu ćwiczeń bez wątpienia miała pandemia. Warto jednak utrzymać ten zdrowy nawyk i w momencie, gdy nie mamy ochoty na siłownię, zdecydować się na domową rundę.

Ćwiczenia z trenerami, którzy publikują swoje materiały w sieci to świetna alternatywa dla osób, które nie przepadają za odwiedzaniem siłowni lub chciałyby zacząć budować kondycję w domu. Dziś przedstawiamy trzech różnych twórców, którzy regularnie publikują motywujące i pełne energii zestawy ćwiczeń.

Zobacz wideo Cezary Pazura opowiedział, jak dba o formę. Dieta? Nic z tych rzeczy!

Trzy treningowe kanały na YouTubie, które warto śledzić

The body coach

Joe Wicks stworzył prawdziwe fitnessowe imperium, a jego kanał cały czas zyskuje nowych subskrybentów. Jedną z największych zalet jego kolejnych filmów jest to, że do większości z nich nie potrzebujemy specjalnego sprzętu. Treningi HIIT z Joe to niesamowita frajda i porządne zmęczenie! Na kanale Wicksa znajdziemy też mnóstwo inspirujących i pysznych przepisów, z którymi poradzi sobie każdy!

Growing Annanas

Jeżeli lubimy szybkie tempo ćwiczeń bez sprzętu, koniecznie musimy zajrzeć na profil Anny. Fitinfluencerka korzysta z treningów HIIT, cardio, tabaty, ćwiczeń siłowych oraz jogi. Wszystko na najwyższym poziomie! Treningi są zawsze opatrzone zegarem, dzięki czemu dokładnie wiemy, kiedy zacząć i skończyć poszczególne ćwiczenie. Anna zachęca zarówno do samodzielnych treningów, jak i tych w parze, aby z jeszcze większym zapałem podejść do sportowego wyzwania!

Pamela Reif

Kolejna propozycja zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych. Podczas praktycznie każdego internetowego treningu mamy dwie wersje każdego ćwiczenia tak, aby dopasować je do swoich możliwości. Pamela zawsze wrzuca pod nagraniem wideo rekomendacje skierowane do osób, które chcą wykonać dany trening, a podczas samego nagrania dopinguje widzów do pracy!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.