Kate Hudson wrzuciła zdjęcie po treningu. Towarzyszy jej córka: Dorastałam, obserwując, jak moi rodzice dbają o swoje ciała

Kate Hudson często mówi o tym, że aktywność fizyczna jest bardzo ważna w jej życiu od wielu lat. Aktorka opowiedziała o tym, w jaki sposób zdrowego bakcyla złapała dzięki swoim rodzicom.

Niedawno na Instagramie Kate Hudson pojawił się post dotyczący tego, jak ważne dla niej są treningi oraz to, aby zachęcać swoje dzieci do podejmowania aktywności fizycznej. Aktorka wspomniała swoje dzieciństwo - rodzice już od najmłodszych lat dawali jej dobry przykład. Jej post wzbudził niemałe zainteresowanie internautów.

Zobacz wideo Poranna joga Kate Hudson z niespełna dwuletnią córką

Kate Hudson dzieli się swoimi przemyśleniami, dotyczącymi wychowania

Aktorka przyznała, że stara się swoim dzieciom wpoić zdrowe nawyki już od najmłodszych lat. Hudson ma świadomość tego, jak ważna jest aktywność fizyczna. Często pokazuje w sieci fragmenty z ćwiczeń, aby zmotywować do zmiany nawyków swoich obserwatorów. Podczas treningów bardzo często towarzyszy jej najmłodsza córka, która z zainteresowaniem podziwia, co robi jej mama.

Dorastałam, obserwując, jak moi rodzice dbają o swoje ciała. Ludzie zawsze mnie pytają, co motywuje mnie do pozostania w formie. Moja odpowiedź brzmi: tak zostałam wychowana. Kocham się ruszać. Uwielbiam stawiać sobie poprzeczkę coraz wyżej. Cieszę się, że moja córka dobrze się bawi, ćwicząc razem ze mną. Dzieci nas obserwują i naśladują - wyznała Kate na Instagramie.

Internauci w komentarzach przyznali aktorce rację. Wiele zdrowych nawyków dzieci mogą od nas przejąć, patrząc na to, jakie czynności wykonujemy. Pokazanie, że aktywność fizyczna może być dobrą zabawą jest świetnym pomysłem na to, aby zakorzenić w pociechach potrzebę ruchu.

W życiu najważniejsza jest równowaga

Hudson niedawno udzieliła obszernego wywiadu na temat tego, co sprawia, że czuje się świetnie. Kate regularnie trenuje i wypracowała sobie odpowiednią dietę. To wszystko jednak nie powoduje, że rezygnuje z przyjemności.

Musisz wiedzieć, co sprawia, że czujesz się dobrze. Chodzi o robienie rzeczy, które kochasz, jedzenie tego, na co masz ochotę, trenowanie nie z obowiązku a z poczucia, że robi się coś fajnego, co przynosi radość - powiedziała Hudson dla "Women's Health".

Cieszymy się, że aktorka ma zdrowe podejście i stara się przekazać je swoim dzieciom.

Więcej o:
Copyright © Agora SA