Nietypowe żywieniowe nawyki Kate Middleton. Zamiast słodkich przekąsek żona księcia Williama woli coś bardziej wytrawnego

Księżna Kate wie, w jaki sposób dbać o linię. Nie oznacza to jednak, że nie posiada swoich jedzeniowych guilty pleasure. "Hello!" zwróciło uwagę, że zachcianki księżnej są dość nietypowe.

Figura Kate Middleton dla wielu kobiet jest godna podziwu. Księżna jest bardzo szczupła; uprawia wiele sportów, a królewscy kucharze na pewno pilnują, aby na talerzu Kate lądowały same zdrowe i smaczne potrawy. Księżna ma jednak kilka produktów, bez których nie wyobraża sobie menu. Co ciekawe, dzieci Kate najwyraźniej przejęły jej smaki - zwłaszcza mała Charlotte.

Zobacz wideo Księżna Kate spróbowała swoich sił w muzyce elektronicznej. William pękał ze śmiechu

Ulubione potrawy księżnej Kate - to dość zaskakujące!

Choć dieta Kate Middleton jest dość tradycyjna, zawiera kilka odstępstw, które już tak tradycyjne nie są. Księżna zamiast słodkich przysmaków uwielbia... oliwki! W jednym z wywiadów Kate wyznała, że uwielbia te warzywa już od najmłodszych lat. W ślady mamy poszła Charlotte, która ma zajadać się oliwkami na każdym rodzinnym spotkaniu. Kolejnym ulubionym przysmakiem Middleton jest zielony sok, przygotowany z porcji warzyw, takich jak jarmuż oraz szpinak. Do tego dodaje spirulinę oraz jagody - tak przyrządzony koktajl jest pyszny i bardzo zdrowy! Podobny przysmak serwuje sobie codziennie Meghan Markle - zielona bomba witaminowa stawia na nogi.

Kate Middleton nie boi się kulinarnych eksperymentów

Podczas podróży razem z księciem Williamem, księżna Kate nie ma żadnych oporów w próbowaniu tradycyjnych kuchni i lokalnych przysmaków. Middleton podczas jednej z delegacji niesamowicie zasmakowało sashimi z dzikiej kaczki, podawane z sosem musztardowym. 

Jest jeden słodki przysmak, którego księżna nie odmówi

A jest nim... urodzinowy tort, który Kate przygotowuje dla swoich dzieci. Nie jest tajemnicą, że żona księcia Williama lubi od czasu do czasu przygotować do jedzenia coś samodzielnie. A urodzinowe ciasto jest małą, ale bardzo celebrowaną, tradycją. Księżna wyznała niegdyś, że tort zawiera ogromne ilości lukru. Choć przysmak zawiera w ten sposób całkiem dużo cukru, nie wyobraża sobie, aby tort mógł wyglądać inaczej!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.