Henry Cavill na siłowni dokonuje niemożliwego - eksperci tłumaczą, dlaczego nie każdy może podążać śladem aktora

Dla Henry'ego Cavilla bycie w znakomitej formie to nieodłączna część przygotowań do każdej roli. Wiele osób jest prawdziwie zafascynowanych treningami aktora. Trzeba mieć jednak kilka rzeczy na uwadze.

Henry Cavill osiągnął w branży filmowej spory sukces. Co ciekawe, na samym początku kariery, kiedy aktor nieco zaniedbał swą formę stracił rolę oraz 85 milionów dolarów. Od tamtego czasu Cavill zdaje sobie sprawę, że o kondycję musi dbać nieustannie.

Zobacz wideo Cezary Pazura opowiedział, jak dba o formę. Dieta? Nic z tych rzeczy!

Henry Cavill ostro trenuje - eksperci alarmują, aby nie wykonywać takich ćwiczeń

Choć już od pewnego czasu Cavilla nie znajdziemy na publicznej siłowni (wianuszek fanów podczas treningu jest dość krępujący), możemy podziwiać fragmenty treningów Henry'ego w sieci. Gwiazdor netfliksowego "Wiedźmina" często wrzuca przykładowe ćwiczenia na Instagram. Jego zajęciom przyjrzeli się eksperci, którzy mają do fanów aktora jedną prośbę. Wiele osób podziwiając muskulaturę Cavilla chce natychmiast spróbować jego ćwiczeń. Podjęcie się takich treningów wymaga jednak sporo czasu! Zaczynanie od tak intensywnych zajęć może się dla nas po prostu źle skończyć. Aby dojść do takiej formy potrzebne są dieta, czas oraz ktoś, kto nas przez takie trening przeprowadzi.

Henry Cavill ma znanego trenera

Cavill dzieli personalnego instruktora z Dwaynem Johnsonem. Obaj panowie mogą się pochwalić świetnie wyrzeźbionymi mięśniami. To właśnie od swojego trenera zarówno Cavill, jak i Johnson wynieśli najważniejsze lekcje, jeśli chodzi o dbanie o formę.

Moja ćwiczeniowa podróż przez lata była interesująca; z mnóstwem pułapek i mnóstwem nagród. Dużo się nad nimi ostatnio zastanawiałem; miałem szczęście pracować z kilkoma fantastycznymi umysłami. Jestem im wszystkim wdzięczny - czytamy w jednym z instagramowych postów Henry'ego.

Aktor często podkreśla, że podczas trenowania, zwłaszcza na samym początku przygody, bardzo ważna jest pomoc ekspertów.

Więcej o: