Janusz Korwin-Mikke przeszedł na dietę cud: Na śniadanie nuggetsy z sosem. Z takim odżywianiem lepiej obejść się smakiem

Jeszcze nie tak dawno temu Janusz Korwin-Mikke wrzucał zdjęcia z przejażdżek rowerem czy ćwiczeń na otwartej siłowni. Jego Instagram zmienił jednak niedawno tematykę - teraz motywem przewodnim są fast foody.

Nie tak dawno temu instagramowi obserwatorzy polityka w pełni podziwiali jego sylwetkę - mimo upływu lat, Januszowi Korwinowi-Mikkemu udawało się utrzymać całkiem niezłą formę. Coś jednak się zadziało i obecnie zamiast zdjęć z morsowania czy aktywnego spędzania wolnego czasu możemy na zdjęciach podziwiać... kubełki z kurczakiem. Lepiej tego nie róbcie.

Zobacz wideo Big Boy walczył z otyłością. "Miałem problemy z poruszaniem się"

Janusz Korwin-Mikke postanowił jeść same fast foody

Jeżeli od czasu do czasu pozwolimy sobie na mrożoną pizzę czy ulubionego kurczaka z frytkami nic złego się nie stanie. Jednak jedzenie dzień w dzień tego typu żywności przynosi tragiczne skutki dla naszego zdrowia. Tłuszcz, cholesterol, konserwanty.... - lista niezdrowych składników się nie kończy.

Na śniadanie nuggetsy z sosem - czytamy w jednym z ostatnich wpisów polityka.

Nie tylko nas zdziwił taki pomysł na "dietetyczny" challenge. W komentarzach możemy znaleźć mnóstwo zdziwionych głosów internautów. Bo czemu ma w zasadzie służyć podjęcie się takiego wyzwania? Wspomnijmy tylko historię Jamesa Blunta, który na przekór jadł przez kilka miesięcy wyłącznie mięso - podjęte przez muzyka wyzwanie miało tragiczne skutki dla zdrowia.

W sieci możemy znaleźć mnóstwo artykułów i testów, w jaki sposób rozkłada się żywność kupowana w fast foodach - już to powinno być dla nas przekonującym argumentem, aby nie jadać w takich miejscach często. Tymczasem Korwin-Mikke relacjonuje kolejne wyprawy do burgerowni i innych restauracji.

Popijam ten hamburger, oczywiście, potwornie niezdrowym napojem "gruszkowym" na czystej chemii (PS. Jeszcze żyję!) - czytamy na Instagramie pana Janusza.

Nie do końca rozumiemy intencje podjęcia takiej próby - nawet jeśli jest to żart czy próba umyślnego zrobienia czegoś na przekór. Zdecydowanie szkoda zdrowia na takie eksperymenty.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.