Jak modelki dbają o sylwetkę? Oto trening Kelly Gale. Niby tylko cztery ćwiczenia, a mięśnie brzucha płoną

Jedna z redaktorek magazynu "PopSugar" zaciekawiona tym, w jaki sposób modelki budują kondycję, zdecydowała się odtworzyć trening jednej z nich. Padło na ćwiczenia Kelly Gale - łatwo nie było!

Kelly Gale regularnie wrzuca inspirujące treści na swój kanał na platformie YouTube. Dzięki temu bez problemu można znaleźć, jakie konkretnie modelka wykonuje ćwiczenia, aby cieszyć się z wysportowanej sylwetki. Maggie Ryan, która współpracuje z magazynem "PopSugar" postanowiła przyjrzeć się treningowi, jaki Kelly wykonuje na mięśnie brzucha.

Zobacz wideo Anna Dziedzic pokazuje, jak poprawnie wykonać popularne ćwiczenia

Dziesięciominutowy trening Kelly Gale na mięśnie brzucha. Prawdziwe wyzwanie!

Ćwiczenia, które przygotowała dla Kelly jej trenerka możemy bez problemu wykonać w domu - potrzebujemy jedynie wygodnej maty i... zawziętości. Jeżeli do tej pory uważaliście, że modelki nie wykonują intensywnych treningów - najwyższy czas to zmienić! Gale podczas poniższego treningu robi jednie cztery ćwiczenia, ale gwarantujemy, że nie każdy sobie z nimi poradzi. Plan składa się z:

  • deski bocznej ze skrętem na lewą stronę;
  • deski bocznej ze skrętem na prawą stronę;
  • scyzoryka;
  • brzuszków z naprzemiennym unoszeniem nóg;
  • flutter kicks, czyli unoszenia nóg nad podłogę podczas leżenia na plecach na macie.

Powyższe ćwiczenia działają nie tylko na sam brzuch, lecz także na wiele innych mięśni - pracują plecy, pośladki, ramiona i nogi. Jedna seria składa się z kompletu ćwiczeń, później robimy 20-sekundową przerwę i zaczynamy od nowa. Każde ćwiczenie wykonujemy przez 40 sekund, w sumie mamy do zrobienia dwie rundy.

Ten trening sprawił, że moje mięśnie brzucha zapłonęły! Na pewno na długo zapamiętam tę serię - pisze o swoich wrażeniach Maggie Ryan.

Po takich namowach nie pozostaje nic innego, jak wskoczyć w ulubione dresy i odpalić poniższe nagranie.

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.