Rebel Wilson nie przypomina dawnej siebie. Trener personalny aktorki zdradza sekrety jej przemiany

Rebel Wilson zakończyła z ogromnym sukcesem "Rok Zdrowia". Patrząc na zdjęcia aktorki widać wyraźnie, że wciąż aktywnie dba o swoją sylwetkę.

Rebel Wilson nie spoczęła na laurach i w dalszym ciągu daje z siebie wszystko. Wypracowane przez ostatni rok zasady najwyraźniej stały się dla aktorki nową rutyną. Trener Wilson podziwia jej wolę walki i samodyscyplinę. Instruktor postanowił zdradzić parę szczegółów współpracy z Rebel, aby zainspirować więcej osób do walki z nadprogramowymi kilogramami.

Zobacz wideo Największe metamorfozy gwiazd. Niektóre celebrytki zmieniły się nie do poznania

Odmieniona Rebel Wilson nie zwalnia tempa. Jej zaangażowanie komentuje trener

Za niesamowitą przemianę gwiazdy jest odpowiedzialny Jono Castano. Trener przez cały ubiegły rok zajmował dobieraniem i układaniem odpowiednich ćwiczeń. Po niebywałym sukcesie w pracy z Wilson, Jono ma kilka porad dla osób, które również chcą pozbyć się zbędnych kilogramów.

Mój styl treningowy koncentruje się na HIIT w taki sposób, aby twoje tętno przekraczało 120 uderzeń na minutę. Z Rebel utrzymaliśmy koncentrowaliśmy się na prostych ruchach, takich jak przysiady, deski i rzuty. Kiedy ktoś zaczyna swoją przygodę z fitnessem, naprawdę zmaga się z zakresem ruchu. Dlatego ważne jest też, aby nie rzucać się na głęboką wodę - w innym przypadku ucierpią na tym nasze stawy - mówi Castano w rozmowie z "Metro".

Jono tłumaczy, że w miarę postępów zmieniał układ ćwiczeń i proponował gwieździe coraz trudniejsze treningi, które jednak nie stanowiły dla niej przeszkody nie do pokonania. Najważniejsza jest zatem równowaga i ciągłe dopasowywanie zajęć do rosnących umiejętności. Stopniowe podnoszenie poprzeczki jest kluczem do sukcesu!

Co ciekawe do grona klientek Castana dołączyła Rita Ora, która pracuje jako jurorka w "The Voice". Jono będzie teraz pilnować, aby celebrytka znalazła między nagraniami czas, aby popracować nad swoją kondycją.

Więcej o:
Copyright © Agora SA