"Góra" z "Gry o tron" bardzo się zmienił. Aktor niesamowicie wyrzeźbił sylwetkę i bierze udział w zawodach bokserskich

Hafthor Bjornsson wrzucił na Instagram zdjęcie porównujące, jak zmieniło się jego ciało w przeciągu zaledwie roku.

Hafthor Bjornsson słynie ze swojego zamiłowania do sportów. Zaledwie rok temu Bjornsson pobił światowy rekord w martwym ciągu, podnosząc aż 501 kilogramów. Aktor cały czas rozwija sportowe pasje, a wraz z intensywnymi częstymi treningami, jego sylwetka ulega sporej przemianie, co widzimy po najnowszych zdjęciach.

Zobacz wideo Mija 10 lat od emisji pierwszego odcinka "Gry o tron". To był szał!

Hafthor Bjornsson rok po przemianie. Zrzucił prawie 50 kilogramów

Nagromadzony w okolicach brzucha tłuszcz zniknął, odsłaniając wytrenowane mięśnie. Gwiazdor "Gry o tron" pokazał, co się stanie z naszym ciałem, jeśli będziemy regularnie ćwiczyć i pilnować diety ukierunkowanej na budowanie masy mięśniowej. Trzeba przyznać, że różnica jest ogromna!

Hafthor Bjornsson - metamorfozaHafthor Bjornsson - metamorfoza Hafthor Bjornsson - Instagram

Aktor teraz jest na stosunkowo lekkiej diecie, która obejmuje m.in. zielone warzywa, nabiał, ryby oraz białe mięso.

W przyszłym roku moja kariera będzie poświęcona wyłącznie tej walce. Nie mogę się doczekać - powiedział  Bjornsson.

Nowinki techniczne mogą odmienić nasz trening.Pięć faktów o technicznych nowinkach, które zrewolucjonizują twoje podejście do treningów

Gwiazdor zaczął uprawiać boks, poinformował fanów na YouTubie, że obecnie przygotowuje się do pokazowej walki, zaplanowanej na 28 maja. Pierwszymi poważnymi zawodami będzie pojedynek z Eddie Hallem, który odbędzie się we wrześniu w Las Vegas.

Czuję się teraz zdecydowanie lepiej - skomentował Hafthor.

Codzienna porcja warzyw i owoców jest niezwykle ważna w naszej diecieZłam pięć nawyków i zobacz, jak szybko poprawi się twój metabolizm

Z materiału dostępnego na platformie YouTube gwiazdor "Gry o tron" dowiadujemy się, że choć utrzymywanie tempa tak intensywnych i częstych treningów nie należy do najprostszych, "Góra" dzielnie trzyma się się harmonogramu, aby do września być zwarty i gotowy do pierwszej poważnej walki.

Zobacz też: Hafthor Bjornsson pobił rekord świata w martwym ciągu

Więcej o: