Kelly Ripa kilka miesięcy temu skończyła 50 lat. Jej wysportowana sylwetka wzbudza zachwyt fanów

Kelly Ripa udostępniła na InstaStories zdjęcie zrobione w trakcie treningu ukierunkowanego na mięśnie brzucha.

Kelly Ripa w październiku 2021 roku skończy 51 lat. Tymczasem wysportowanej sylwetki może jej pozazdrościć niejedna młodsza koleżanka. Jaki jest sekret aktorki? Kelly w rozmowie z "Women's Health" wyznała, jak często ćwiczy oraz jakie dokładnie treningi wykonuje.

Zobacz wideo Anna Dziedzic pokazuje, jak poprawnie wykonać popularne ćwiczenia

Treningi Kelly Ripy - aktorka daje czadu na siłowni

Kelly stara się odwiedzać ulubioną siłownię pięć razy w tygodniu, a każde pojedyncze zajęcia trwają około 60-90 minut. Niestety z powodu wybuchu pandemii jej rozkład dnia bardzo się zmienił i zamiast treningów z ulubionym instruktorem na żywo, musiała przerzucić się na domowe spotkania przez Zooma. Ripa wrzuciła niedawno zdjęcie z pierwszych od czternastu miesięcy zajęć z ulubioną trenerką, Anną Kaiser.

Kelly Ripa ćwiczy brzuch na siłowniKelly Ripa ćwiczy brzuch na siłowni Kelly Ripa - Instagram

Kelly uwielbia zajęcia funkcjonalne i cardio, a także ćwiczenia obwodowe. Często też wykonuje treningi z elementami tańca, które świetnie motywują do dalszej pracy. 

Musisz znaleźć coś, co kochasz robić. Coś, co sprawia, że czujesz się naprawdę podekscytowana, a potem czujesz się świetnie - podkreśla aktorka w rozmowie z magazynem "Women's Health".

Na powyższym zdjęciu wyraźnie widać, że gwiazda wykonuje pewne ćwiczenie na mięśnie brzucha. Niestety nie wiemy, jaka to dokładnie pozycja. Ripa przyznała jednak, że zawsze stara się, aby trening nie skupiał się na jednej wybranej partii mięśni, ale na całym ciele.

Każde ćwiczenie, które wykonujemy, wpływa na cały rdzeń - pośladki, mięśnie brzucha i plecy - w tym samym czasie. Jeśli trenujesz funkcjonalnie, uderzasz w te mięśnie ze wszystkich płaszczyzn ruchu - dodała Kelly.

Dla takich efektów warto wypróbować polecany przez gwiazdę trening funkcjonalny. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.