Domowy trening Kaley Cuoco. Trener zdradził, jakie ćwiczenia aktorka wykonuje najczęściej

Ryan Sorensen od trzech lat pracuje z gwiazdą "Teorii Wielkiego Podrywu". Niedawno na Instagramie Kaley pojawiły się zdjęcia z najnowszego treningu.

Kaley Cuoco pilnuje, aby w jej terminarzu codziennie znalazło się choć trochę czasu na ćwiczenia. Treningi dla aktorki są niezwykle ważne i nie ma mowy, aby coś sobie odpuścić. Instruktor gwiazdy podkreśla, że ulubione treningi Kaley to takie, które cały czas stanowią dla niej wyzwanie. Jak wygląda zaktualizowana lista jej ćwiczeń?

Zobacz wideo Kaley Cuoco ćwiczy na siłowni w maseczce

Ćwiczeniowa rutyna Kaley Cuoco

Cuoco udostępniła na Instagramie serię zdjęć, na których, z Sorenenem u jej boku, wykonuje mieszankę ćwiczeń siłowych i cardio. Widzimy, że trenuje z pomocą taśm oporowych, specjalnych lin, a także na bieżni. Nie brakuje też ćwiczeń z użyciem rękawic bokserskich oraz worka treningowego.

Trzymamy się z dala od wielu ćwiczeń siłowych. W przypadku Kaley chodzi o to, aby ciało pozostało jędrne. Nie chcemy budować tony mięśni - ujawnił Sorensen, zauważając, że wykonują w 50 procentach trening cardio.

Kaley, która uwielbia różnorodność, zwykle wykonuje około 30 różnych pozycji podczas godzinnych zajęć. Lubi też jeździć konno, a każdego dnia przechodzi 10 tysięcy kroków.

Domowy trening Kaley Cuoco - oto top piątka

Sorensen, który trenuje Cuoco od trzech lat, powiedział, że aktorka nigdy nie czuł się silniejsza. Jej codzienna rutyna od niedawna zawiera poniższe ćwiczenia. Efekty są świetne!

  • Deska do pompki: zacznij od deski na zgiętych przedramionach, a następnie wyciągnij ręce do pozycji pompki. Powtórz dziesięć razy.
  • Równowaga na jednej nodze: stań na jednej nodze, pochylając tułów do przodu, przyjmując w ten sposób pozycję jaskółki. Kopnij nogą znajdującą się z tyłu w powietrze, cały czas zachowując równowagę. Zrób osiem powtórzeń na każdą nogę.
  • Skoki z przysiadem i rotacją: rozpocznij w pozycji przysiadu i zrób wyskok w górę. Lądując, obróć ciało w lewą stronę. Wykonaj w ten sposób 30 powtórzeń.
  • Sprinty pod górę: biegnij tak szybko, jak potrafisz przez 100 metrów lub 20 sekund. Wykonaj dziesięć interwałów z 30 sekundami odpoczynku między każdym biegiem.
  • Wypchnięcie biodra z uniesieniem nogi: połóż się na plecach, stopy postaw na macie, zegnij kolana. Podnieś pośladki z ziemi i wypchnij biodra. Następnie podnieś jedną nogę i postaraj się ją wyprostować w kolanie, celując stopą w stronę sufitu. Opuść biodro i pośladek na ziemię, nie zmieniając pozycji wyciągniętej nogi. Potem ponownie unieś pośladek i biodro. Zrób po 20 powtórzeń na każdą nogę.
 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.