Carrie Underwood ma nowy trening na smukłe nogi. Połączenie cardio i ćwiczeń siłowych sprawdza się świetnie!

Carrie Underwood udostępniła na Instagramie zdjęcie z domowej siłowni. Piosenkarka miała za sobą trening skupiający się na nogach. Taka seria ćwiczeń to niezły wycisk!

Carrie Underwood nie wyobraża sobie tygodnia bez ćwiczeń. Amerykańska piosenkarka country stawia na zdrowy tryb życia. Carrie wydała nawet książkę o swoim podejściu do diety oraz treningów. Opowiedziała też o swojej walce z nadwagą. Te czasy ma jednak za sobą. Jej sylwetka wygląda naprawdę świetnie!

Zobacz wideo Eva Longoria intensywnie ćwiczy na trampolinie

Carrie Underwood ma za sobą dzień nóg. Jakie ćwiczenia wykonała?

Wokalistka przyznała, że lubi korzystać z popularnej treningowej aplikacji. Konsultuje się również z instruktorką, która poleca jej najefektywniejsze ćwiczenia. Wspomniana aplikacja składa się z 52 kart, a na każde zajęcia losujemy ich 13 - każda karta to jedno ćwiczenie. Carrie przyznaje, że to ciekawe urozmaicenie treningów. Jak jednak wygląda rutyna Underwood? Na trening wchodzą trzy lub cztery serie następujących ćwiczeń:

  • "tuck jump", czyli skoki w przysiadzie;
  • rumuński martwy ciąg wykonywany z hantlami o wadze od 13 do 16 kilogramów;
  • wykroki podczas spaceru z hantlami o wadze od 9 do 11 kilogramów;
  • przysiady sumo z hantlami o wadze 22 kilogramów.

Mięśnie po takim treningu dosłownie palą! Oczywiście na początku Carrie zawsze pamięta o właściwym rozgrzaniu ciała, a po intensywnych ćwiczeniach wykonuje kilkuminutowy stretching.

Carrie Underwood miała problemy z utrzymaniem wagi

Piosenkarka stara się, aby na jej profilach społecznościowych pojawiały się nieszkodliwe treści o zdrowym odżywaniu oraz ćwiczeniach. Carrie długo walczyła ze zbędnymi kilogramami. Dobrze pamięta hejt, który wylewał się w komentarzach pod jej zdjęciami, które pokazywały jej wcześniejszą sylwetkę. Z tych względów Underwood musiała nauczyć się olewania kąśliwych docinków.

Wtedy zaczęła się jazda bez trzymanki, a gwiazda od etapu ciągłego podjadania przeszła do obsesyjnego liczenia kalorii i wykańczających treningów. To wszystko spowodowało, że waga zaczęła drastycznie spadać. Wpadanie ze skrajności w skrajność to najgorsze, co można sobie zrobić. Dlatego też teraz dla Carrie jest tak ważne, aby uświadamiać swoich fanów o tym, aby dbać o siebie, ale w zdrowy sposób.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.