Jogę i pilates możesz ćwiczyć z platformą YouTube. Oto cztery najciekawsze kanały

Ćwiczenia w domu nie muszą kończyć się na tych samych, powtarzanych w kółko, treningach. Jeżeli masz wrażenie, że popadasz w monotonię, dołącz do obserwatorów tych czterech kanałów na platformie YouTube.

Trenowanie w domu pomaga nam nie tylko w utrzymaniu kondycji fizycznej, lecz także dobrego samopoczucia. Dodatkowe endorfiny przydadzą się zwłaszcza teraz, gdy przez pandemię nasze życia codzienne uległy ogromnej zmianie. Ćwiczenia dodadzą trochę zdrowego ruchu i sprawią, że wyrzucimy z siebie nagromadzony stres. Tym razem zebrałyśmy cztery kanały treningowe, które wprowadzą nas w świat jogi i pilatesu.

Zobacz wideo Karolina Pisarek pokazuje, jak ćwiczy jogę

Joga i pilates w domu - top cztery ciekawe propozycje na YouTubie

The Live Fit Girl

Kanał jest prowadzony przez ekspertkę fitness, Deannę Dorman, której nagrania liczą ponad 10 milionów wyświetleń. Deanne ma listy odtwarzania oznaczone według treningu, w których można znaleźć jogę, rozciąganie, a także treningi z zakresu pilatesu. Droman proponuje ćwiczenia bez sprzętu oraz z wykorzystaniem taśm treningowych. 

Blogilates

Cassey Ho stworzyła przestrzeń na YouTube, gdzie znajdziemy pilates oraz fitness na każdym stopniu zaawansowania. Zajęcia trwają od sześciu do dwudziestu minut. Znajdziemy tu propozycje treningów z elementami skoków oraz wersje pozbawione tego elementu.

Joga z Adriene

Jeśli choć trochę szukaliśmy kanału, który nas wprowadzi w tajniki jogi, na pewno Adriene znamy. Jogince zaufało już prawie dziesięć milionów subskrybentów. Trenerka często organizuje wyzwania, dzięki którym łatwo jest wprowadzić systematyczne ćwiczenia. Do dyspozycji mamy ćwiczenia dla początkujących, nieco trochę bardziej wtajemniczonych oraz zaawansowanych.

Boho Beautiful

Juliana i Mark Spicoluk prowadzą zajęcia z jogi, skupiając się na kilku aspektach. Z nagrań pary dowiemy się, jak ćwiczyć hathę, astangę oraz jogę poranną. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.