Eva Longoria nie próżnuje nawet podczas podróży jachtem. Celebrytka dzielnie trenuje zumbę na trampolinie

Dla Evy Longorii nie ma rzeczy niemożliwych, a wyrażenie "nie chce mi się" nie występuje w słowniku. Celebrytka od wielu lat jest zafascynowana treningami na trampolinie. Do tego stopnia, że zabiera ją w różne, niekonwencjonalne, miejsca.

Eva Longoria pewnie jeszcze niejeden raz nas zaskoczy swoimi pomysłami na trening. Aktorka udowadnia, że minitrampolinę można zabrać praktycznie wszędzie. Celebrytka wrzuciła na Instagram nagranie, na którym widzimy, jak wykonuje zumbę, podróżując jachtem. Przedstawiony przez Evę trening jest świetnym sposobem na nudę. Nawet jeśli mamy do wykorzystania jedynie większy pokój czy kawałek ogródka.

Zobacz wideo

Eva Longoria ćwiczy zumbę na trampolinie

Instagramowi obserwatorzy Longorii z pewnością kojarzą, że aktorka spędza dużo czasu, ćwicząc na trampolinie. Taka aktywność przynosi wiele korzyści dla naszego ciała. Wzmacnia mięśnie nóg, pośladków oraz brzucha. Jeśli dodamy do tego lekkie ciężarki, ćwiczą również ramiona. To doskonały sprawdzian koordynacji i zachowania równowagi.

Z trampoliną można wykonać naprawdę wiele różnych ćwiczeń, a w tym zumbę, którą poleca sama Eva. Rytmiczne podskoki w rytm muzyki to nie tylko dobry pomysł na spalanie zbędnych kalorii, lecz także sposób na wydzielenie dodatkowej dawki endorfin, rozluźnienie się i uwolnienie energii. Jak słusznie zauważyły inne gwiazdy, choć trening w wykonaniu aktorki wygląda na prosty, dla osób początkujących wcale taki nie będzie.

Odchudzająca zumba. Dlaczego warto spróbować?

Choć na początku, odpowiednie skoordynowanie ciała na trampolinie może sprawiać nieco kłopotów, już po kilku treningach zobaczycie różnicę. Zumba uczy świadomości własnego ciała, pomaga w wyćwiczeniu wielu partii mięśni i nabraniu rytmu. Połączenie tańca, skoków i treningu jest świetną opcją dla każdego, kogo nudzą zwyczajne odchudzające ćwiczenia. Tak naprawdę każda lekcja zumby wygląda nieco inaczej, dzięki temu, że możemy przećwiczyć różne taneczne układy. Trening minie w mgnieniu oka!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.