Internauci zachwycają się figurą Rity Ory. W jaki sposób wokalistka dba o linię? Zasady stosowanej przez nią diety są proste

Rita Ora przez ostatni rok wielokrotnie podkreślała na Instagramie, że jej szczupła sylwetka to efekt ciężkiej pracy. Piosenkarka dużo ćwiczy i pilnuje swojej diety. Co dokładnie robi, aby pozostać w formie?

Rita Ora wrzuciła niedawno na Instagram zdjęcia z relaksu na plaży. Wokalistka pracuje na planie australijskiej edycji programu muzycznego "The Voice". Internauci zasypali Ritę komplementami. Ora wygląda olśniewająco! Jak piosenkarce udaje się utrzymać formę, mimo życia w ciągłym biegu?

Zobacz wideo Kasia Dziurska zaprezentowała domowe ćwiczenia na ramiona

Rita Ora od miesięcy trzyma się tych zasad

W wywiadzie udzielanym dla magazynu "Shape" Rita wyznała, że kiedyś w trasie koncertowej jadła nieregularnie i co popadnie. Niestety nie było to zdrowe, z czego wokalistka zdawała sobie sprawę. W końcu udało jej się wypracować odpowiednią rutynę. Teraz Ora trzyma się planu, dzięki czemu czuje się świetnie i nie ma problemów z utrzymaniem wagi. Dzień piosenkarka zwykle zaczyna od dwóch gotowanych jajek, porcji szparagów i pół szklanki muesli z mlekiem migdałowym. Na obiad wybiera białe mięso z warzywami. W ciągu dnia sięga też po zdrowe przekąski. Unika zaś pieczywa i cukru. Wokalistka przyznaje, że nauczyła się również kontrolowania porcji; jeśli ma ochotę na coś bardziej kalorycznego, jak np, burger czy frytki, zawsze zjada połowę porcji. 

Ulubione treningi Rity Ory

Zarysowanie mięśni to połączenie odpowiednio dobranej diety i ćwiczeń. Ulubionym rodzajem aktywności fizycznej Rity są treningi obwodowe.

Zwykle ćwiczę przez jedną lub dwie godziny, w zależności od tego, ile mam czasu. Wykonuję trzy obwody i powtarzam je trzy razy. Skupiam się głównie na udach i pośladkach, więc wykonuję dużo przysiadów i podnoszę ciężary. Do tego jeden obwód cardio - wyjaśnia Rita w rozmowie z "Shape".

Warto dodać, że do zdrowego trybu życia Orę inspirują inne gwiazdy. Największą motywacją dla Rity jest Jennifer Lopez i Kate Beckinsale. Obie panie systematycznie dbają o formę i wyglądają świetnie!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.