Jak Kaley Cuoco wytrenowała swoje mięśnie brzucha? Instruktor aktorki pokazał ćwiczenia

Najnowszy trening gwiazdy to przyspieszony kurs na wyćwiczenie sześciopaku. Wygląda na prosty? Spróbujcie wytrzymać kilkanaście sekund.

Kaley Cuoco kocha aktywność fizyczną. Gwiazda od wielu lat trenuje jeździectwo. Lubi też wspólne treningi z siostrą. Sporo czasu poświęca również na zajęcia z instruktorem. Ryan Sorensen, który układa Cuoco ćwiczenia niedawno wrzucił na Instagram post, który pokazuje w jaki sposób Kaley udało się wyrzeźbić brzuch.

Zobacz wideo Domowa tabata z Kasią Dziurską

Trening mięśni brzucha z Kaley Cuoco

Deski, arabeski, podnoszenia ciężarów, unoszenie nóg, rozciąganie taśm treningowych - między innymi z tymi ćwiczeniami mierzy się aktorka, kiedy jej zajęcia skupiają się na wyćwiczeniu mięśni brzucha. Zestaw, który widzimy na zdjęciach, które pojawiły się na Instagramie Ryana to porządny wycisk, angażujący do pracy wiele mięśni. Nic dziwnego, że Cuoco udało się tak szybko wyrzeźbić sześciopak. Kaley często zmienia rodzaje treningów i przeplata różne formy aktywności, aby jej ciało nie przyzwyczaiło się do konkretnych ruchów. Dzięki temu mięśnie wciąż mają przed sobą wyzwania do wykonania. W ten sposób unika też monotonności.

Jeśli uprawiam jogę codziennie przez tydzień, później muszę coś zmienić. Przerzucam się wtedy na inne ćwiczenia - tłumaczyła aktorka w wywiadzie dla "Women's Health".
 

Jak wyćwiczyć stabilizację mięśni brzucha?

Inną propozycją ćwiczeniową, którą regularnie wykonuje Kaley jest trening stabilizacyjny z wykorzystaniem piłki i dwóch kijków pomagających złapać równowagę. Choć ćwiczenie wygląda dość niewinnie, wymaga życia sporej siły. Podczas pozycji napinając się mięśnie brzucha, które pracują przy ustabilizowaniu całego ciała. W trakcie treningu Cuoco po kolei musi wypuścić kijki z rąk. Przez kilkanaście sekund pozycja jest utrzymywana jedynie przez mięśnie - a wydaje się, jakby trwało to wieczność!

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.