Halle Berry ma sprawdzone sposoby na mocne plecy. Poleca trzy rodzaje treningów

Trening Halle Berry to nie są żarty - aktorka poświęca wiele czasu, aby utrzymywać ciało w świetnej kondycji. Często przygotowując się do roli potrafi na ćwiczeniach spędzać nawet pięć godzin dziennie. Co warto wiedzieć o sposobach Berry na pozostanie w formie?

Halle Berry stara się wykorzystywać swoje zasięgi na Instagramie w słusznym celu. Aktorka słynie z promowania aktywnego stylu życia, skupiając się na tym, aby zwiększać świadomość swoich obserwatorów, dotyczącą ćwiczeń. W tym celu powstały m.in. "fitnessowe piątki", podczas których na profilu Berry pojawiają się nagrania krótkich treningów. Co warto wiedzieć, o ćwiczeniach polecanych przez Halle?

Zobacz wideo Halle Berry zabrała syna na trening

Halle Berry mówi o tym, jak wzmocnić plecy i mięśnie brzucha

Sport jest obecny w życiu aktorki od dawna. Sama jednak podkreśla, że jej ćwiczeniowa zmiana w ciągu ostatnich lat uległa zmianie. 

Byłam aktywna przez całe życie, ale zmieniła się moja rutyna fitness - zaczęłam od ćwiczeń z ciężarami i rozszerzyłam je o pilates, jogę oraz sztuki walki - podkreśla Berry.

Halle stawia na różnorodność tak, aby cały czas rzucać swoim mięśniom inne wyzwania. Gwiazda zwraca ogromną uwagę na pracę nad stabilnością kręgosłupa i wzmacnianie mięśni pleców oraz brzucha; to jej priorytet, aby zachować sprawność na dłużej. Z tego powodu w jej tygodniowej rutynie zawsze znajduje czas na te trzy ćwiczenia.

Rower stacjonarny

Zajęcia ze spinningu to świetna dawka cardio. To nie tylko sposób na wzmocnienie nóg i pośladków, ale też mięśnia prostego oraz poprzecznych brzucha a także dolnej części pleców.

Trening na drążku do podciągania

Podciągnięcia niesamowicie wzmacniają ramiona, ale też plecy. Regularne treningi bardzo szybko sprawią, że nasza kondycja ulegnie znacznej poprawie.

Trening z wykorzystaniem pierścieni gimnastycznych

Pierścienie można klasycznie zawiesić nad głową, aby wykonać podciągnięcia. Innym wariantem jest ich obniżenie tak, aby wykorzystać je podczas robienia deski czy supermana - możliwości jest naprawdę mnóstwo. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.