Domowy trening na smukłe ramiona z Kasią Dziurską. W ruch idą ciężarki albo butelki z wodą

Kasia Dziurska wraca z proponowanymi domowymi ćwiczeniami. Tym razem trenerka zachęca do prostych i efektywnych zajęć, skupiających się na ramionach.

Kasia Dziurska regularnie dodaje na swoim Instagramie treningowe propozycje, które pomogą nam w domowych warunkach utrzymać dobrą kondycję. Po ćwiczeniach dla początkujących oraz na uda i pośladki, czas na wzmocnienie ramion!

Zobacz wideo Kasia Dziurska zaprezentowała domowe ćwiczenia na ramiona

Ćwicz ramiona razem z Kasią Dziurską

Do tego treningu przygotuj albo butelki z wodą albo hantelki. Wykonaj siedem ćwiczeń, jedno po drugim bez przerwy przez 30 sekund. 45 sekund przerwy między seriami, powtórz cztery razy. Powodzenia - będzie palić! - mobilizuje trenerka.

Tak jak zapowiada Kasia, bierzemy dwie butelki wodą i zaczynamy zajęcia.

Ćwiczenie pierwsze - wznosy ramion do boku

Stań prosto, w dłonie chwyć butelki lub ciężarki, nogi rozstaw nieco szerzej, niż na szerokość bioder. Następnie, jednocześnie podnieś obie ręce prostopadle do ciała. Później pomału opuść do pozycji spoczynkowej. Powtarzaj przez trzydzieści sekund.

Ćwiczenie drugie - wznosy ramion w przód

Tym razem, pozostając w tej samej pozycji, unosimy ręce przed siebie, zachowując dynamiczność ruchu. Pilnujemy prostych pleców, a podczas opuszczania rąk do pozycji wyjściowej, zginamy je lekko w łokciach.

Ćwiczenie trzecie - odwodzenie ramion do boku w opadzie tułowia

Zegnij nogi w kolanach i pochyl się do przodu, pilnując, aby plecy były cały czas ustawione w jednej linii. Ręce z butelkami wyciągnij przed siebie, a następnie zacznij je unosić na boki.

Ćwiczenie czwarte - wyciskanie nad głowę

Wróć do wyprostowanej pozycji. Ćwiczenie polega na wyciskaniu butelek nad wodę. Początkowa pozycja rąk zaczyna się od ich zgięcia w łokciach i umieszczenia butelek na wysokości ramion.

Ćwiczenie piąte - wyciskanie pulsowaniem

Pozostań w tej samej pozycji, tym razem nie wyprostowując rąk, a jedynie wykonując pulsowanie.

Ćwiczenie szóste - uginanie ramion

Opuszczamy ręce w dół i następnie zginamy je w łokciach, przyciągając butelki do ciała. Kontynuuj przez wskazane trzydzieści sekund.

Ćwiczenie siódme - prostowanie ramion w opadzie tułowia

Do ostatniego ćwiczenia zegnij nogi w kolanach i pochyl ciało do przodu, a następnie wykonaj ten sam ruch rękami, co w szóstej propozycji.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.