Jessica Mercedes w końcu znalazła idealną ćwiczeniowo-jedzeniową rutynę. "Cisnę dalej!"

Jessica Mercedes sama przyznaje, że nie jest wielką wielbicielką ćwiczeń. Jednak wypracowana przez celebrytkę rutyna przynosi świetne efekty. Co dokładnie robi Jessica?

Jessica Mercedes postanowiła się w końcu podzielić z obserwatorami na Instagramie, jak wyglądają jej postępy w dbaniu o sylwetkę. Blogerka może się pochwalić naprawdę świetnymi wynikami! Mercedes opowiedziała nieco o swojej rutynie na InstaStories.

Zobacz wideo Jessica Mercedes ćwiczy jogę w nietypowym miejscu

Jessica Mercedes od stycznia stosuje się do kilku zasad

Celebrytka stara się codziennie wykonywać jeden z treningów. Stawia też na zdrowe posiłki, składające się głównie z warzyw i owoców. Nie brakuje też nabiału czy roślinnych źródeł białka, takich jak np. tofu. 

Ćwiczę coś codziennie o ósmej. Jestem z siebie dumna, bo już schudłam od stycznia siedem kilogramów! - zdradziła na Instagramie Mercedes.

Jessica dodała, że początkowo męczyła się podczas biegów, dlatego zastąpiła jogging maszerowaniem i liczeniem kroków.

Już nie męczę się na jakimś bieganiu, którego nienawidzę, tylko spaceruję, ile wlezie - wyznała blogerka.

Jak widać, wystarczy, że aktywność fizyczna jest wykonywana regularnie. Ważne, aby lubić wybrane czynności, aby nie wykonywać treningu "za karę". Dla Mercedes dodatkowym motywatorem jest... Chili. Spacery z pupilem zawsze są urozmaicone  o obowiązkową wspólną zabawę!

Jak wygląda dieta Jessiki Mercedes?

Celebrytka stawia na nieprzetworzoną żywność, a posiłki przygotowuje samodzielnie (lub z pomocą brata). Przykładowo, na śniadanie u Jessiki często pojawia się tofucznica z kanapkami pokrytymi pastą z czarnej fasoli i guacamole. Do tego nie zabrakło świeżych warzyw - idealnie wkomponowały się rzodkiewki, pomidorki oraz kiełki. Całość została uzupełniona jogurtem i pełnowartościowy posiłek gotowy! Kolorowy talerz wygląda naprawdę przepysznie.

Tofucznica Jessici MercedesTofucznica Jessici Mercedes Jessica Mercedes - InstaStories

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.