Jessica Mercedes w końcu znalazła idealną ćwiczeniowo-jedzeniową rutynę. "Cisnę dalej!"

Jessica Mercedes sama przyznaje, że nie jest wielką wielbicielką ćwiczeń. Jednak wypracowana przez celebrytkę rutyna przynosi świetne efekty. Co dokładnie robi Jessica?

Jessica Mercedes postanowiła się w końcu podzielić z obserwatorami na Instagramie, jak wyglądają jej postępy w dbaniu o sylwetkę. Blogerka może się pochwalić naprawdę świetnymi wynikami! Mercedes opowiedziała nieco o swojej rutynie na InstaStories.

domowe dietetyczne deseryDieta GM - pozwala szybko zrzucić zbędne kilogramy. Czy jest bezpieczna?

Zobacz wideo Jessica Mercedes ćwiczy jogę w nietypowym miejscu

Jessica Mercedes od stycznia stosuje się do kilku zasad

Celebrytka stara się codziennie wykonywać jeden z treningów. Stawia też na zdrowe posiłki, składające się głównie z warzyw i owoców. Nie brakuje też nabiału czy roślinnych źródeł białka, takich jak np. tofu. 

Ćwiczę coś codziennie o ósmej. Jestem z siebie dumna, bo już schudłam od stycznia siedem kilogramów! - zdradziła na Instagramie Mercedes.

Jessica dodała, że początkowo męczyła się podczas biegów, dlatego zastąpiła jogging maszerowaniem i liczeniem kroków.

Już nie męczę się na jakimś bieganiu, którego nienawidzę, tylko spaceruję, ile wlezie - wyznała blogerka.

Kirsti Buick przez miesiąc wykonywała to ćwiczenieDwutygodniowe wyzwanie z ćwiczeniem "dead bug". Te efekty mogą zaskoczyć

Jak widać, wystarczy, że aktywność fizyczna jest wykonywana regularnie. Ważne, aby lubić wybrane czynności, aby nie wykonywać treningu "za karę". Dla Mercedes dodatkowym motywatorem jest... Chili. Spacery z pupilem zawsze są urozmaicone  o obowiązkową wspólną zabawę!

Jak wygląda dieta Jessiki Mercedes?

Celebrytka stawia na nieprzetworzoną żywność, a posiłki przygotowuje samodzielnie (lub z pomocą brata). Przykładowo, na śniadanie u Jessiki często pojawia się tofucznica z kanapkami pokrytymi pastą z czarnej fasoli i guacamole. Do tego nie zabrakło świeżych warzyw - idealnie wkomponowały się rzodkiewki, pomidorki oraz kiełki. Całość została uzupełniona jogurtem i pełnowartościowy posiłek gotowy! Kolorowy talerz wygląda naprawdę przepysznie.

Tofucznica Jessici MercedesTofucznica Jessici Mercedes Jessica Mercedes - InstaStories

Więcej o: