Wiktoria G±siewska nie próżnuje. Kolejny ¶wietny domowy trening młodej gwiazdy. Pojawiło się sporo ćwiczeń z ciężarkami

Wiktoria G±siewska ostatnio spędza dużo czasu na ćwiczeniach z trenerk± personaln±. Zajęcia s± bardzo intensywne, a podczas nich aktorka wykorzystuje wiele akcesoriów.

Wiktoria Gąsiewska z nowym rokiem postanowiła więcej uwagi poświęcać zdrowemu odżywianiu i ćwiczeniom. Młoda gwiazda regularnie wrzuca nagrania z treningów, w ten sposób motywując internautów, aby ci również zmienili swój tryb życia. 

Zobacz wideo Wiktoria Gąsiewska intensywnie trenuje

Wiktoria Gąsiewska regularnie trenuje. Łatwo nie jest!

Nagrania, które niedawno pojawiły się na InstaStories, pokazały ćwiczenia skupiające się na ramionach, brzuchu oraz nogach. Wiktoria wykorzystywała podczas zajęć kettlebells, małe hantelki oraz masę własnego ciała. Widać, że każda pozycja została dokładnie przemyślana przez trenerkę. Wykonywanie ćwiczeń na przemian w różnych pozycjach sprawiają, że ciało cały czas pozostaje w ruchu, a my nie ulegamy schematycznemu działaniu, dzięki czemu trening nie znudzi się po krótkim czasie. Patrząc na Gąsiewską widzimy, że daje z siebie wszystko, mimo niewątpliwego zmęczenia. Instruktorka przygotowała porządny wycisk! Seria wyciskania ciężarków i brzuszków w różnej konfiguracjach na pewno sprawiły, że mięśnie brzucha zaczęły płonąć!

Kettlebells - małe i niedrogie urozmaicenie treningów

Jedno z pokazywanych przez Wiktorię ćwiczeń polegało na unoszeniu kettlebells w lekko pochylonej pozycji i przy nogach delikatnie ugiętych w kolanach. Te niewielkie i dość tanie ciężarki świetnie się sprawdzają podczas domowych treningów. Z ich wykorzystaniem wzmocnimy mięśnie nóg, pośladków, brzucha oraz ramion. Do ćwiczeń z powodzeniem możemy używać jednego lub dwóch ciężarków. Oczywiście, przy okazji spalimy też więcej kalorii. Jesteśmy bardzo ciekawi, jak trening z takim ekwipunkiem ocenia sama Wiktoria!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.