Kate Hudson ćwiczy na domowej siłowni. Figura aktorki zachwyca. Tylko spójrzcie na ten brzuch!

Kate Hudson wypracowała dopasowaną do swoich potrzeb domową treningową rutynę. Gwiazda przyznaje, że nie wszystkie ćwiczenia są proste, ale uwielbia czuć zmęczenie. Aktorka wygląda naprawdę świetnie!

Kate Hudson odkrywa coraz to nowsze treningi, sprawdzając, co najbardziej się sprawdzi w jej przypadku. Tygodnie spędzone w domu pozwoliły wypracować odpowiednią rutynę. Aktorka niedawno zaprezentowała na Instagramie swoją sylwetkę - widać, że ćwiczenia przynoszą efekty! 

Zobacz wideo Kate Hudson trenuje na domowej siłowni

Kate Hudson uwielbia domowe treningi. Gwiazda pokazała kilka ćwiczeń na płaski brzuch

41-letnia Kate ma kondycję godną pozazdroszczenia. Po właściwej rozgrzewce, w której chętnie uczestniczyła córka Hudson, aktorka przeszła do kolejnych ćwiczeń, które wcale nie są proste. Na dość skomplikowaną wygląda zwłaszcza pozycja z wykorzystaniem krzesła; wymaga synchronizacji i właściwej koordynacji. Jeden nieostrożny ruch i łatwo o wywrotkę! Podczas nagrania możemy dokładnie przyjrzeć się, ile przynoszą regularne treningi. Lekko zarysowane mięśnie i smukła sylwetka Kate to najlepsza motywacja.

Przy okazji, możemy również zobaczyć wyposażenie domowej siłowni Hudson. Nie brakuje w niej piłek, hantli, znalazło się też miejsce na ławkę treningową i niewielką trampolinę, która jest ostatnio wśród gwiazd prawdziwym hitem.

Dieta Kate Hudson

W menu aktorki zawsze znajduje się dużo warzyw i domowych świeżych soków. Kate jest zwolenniczką popularnego napoju z selera naciowego, który codziennie rano wypija przy śniadaniu. Hudson ograniczyła mięso, ale w jej menu wciąż goszczą ryby i drób, najlepiej przygotowany na parze. Dzięki właściwemu bilansowi poszczególnych składników odżywczych oraz treningów utrzymanie płaskiego brzucha nie jest trudnym zadaniem.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.