Ćwiczenia na płaski brzuch z Anną Dziedzic. Trenerka ma też dla swoich obserwatorów ważną radę

Anna Dziedzic to polska trenerka, na której Instagramie znajdziemy wiele cennych wskazówek dotyczących ćwiczeń i diety. W jednym z wpisów Anna skupiła się na płaskim brzuchu, o którym marzy wiele kobiet.

Anna Dziedzic regularnie zamieszcza w sieci przykłady skutecznych treningów, które mogą nam pomóc w dążeniu do szczupłej sylwetki i kondycji. Jeżeli szukamy sposobu, aby tego lata cieszyć się z płaskiego brzucha, warto zwrócić uwagę na poniższą propozycję.

Zobacz wideo Anna Dziedzic pokazała proste ćwiczenia na płaski brzuch

Płaski brzuch? Oto sposób Anny Dziedzic

Trenerka wyszła naprzeciw oczekiwaniom wielu kobiet, które często mają problem z nagromadzoną tkanką tłuszczową właśnie w tym miejscu. Okolice brzucha to problematyczne miejsce, jednak mamy na nie sposób. Zanim jeszcze przejdziemy do samego treningu, warto pamiętać to, co podkreśla Ania:

Pamiętajcie, że brzuch robimy głównie w kuchni, reszta to dodatek - czytamy na Instagramie Dziedzic.

Rzeczywiście, w pierwszej kolejności bardzo istotny jest zdrowy jadłospis, bogaty w witaminy i minerały, a pomniejszony o cukry i puste kalorie, które tylko spowalniają metabolizm. Dodatek, czyli odpowiednie ćwiczenia razem z ustawioną dietą szybko przyniosą efekty.

Proste ćwiczenia Ani Dziedzic na płaski brzuch

Na wstępie trenerka zaleca, aby każde ćwiczenie wykonywać przez 30 sekund w każdej z czterech serii. Całość składa się z sześciu pozycji, które zaczynamy robić zaraz po rozgrzewce. Jakie ćwiczenia zaproponowała Anna?

  • Przeskoki z nogi na nogę w dużym rozkroku, z wykorzystaniem piłki treningowej.
  • Rotację piłki treningowej na wyprostowanych rękach, trzymanej na wysokości klatki piersiowej, w pozycji stojącej.
  • Brzuszki z wyprostowanymi przed siebie rękami oraz dolną częścią pleców opartą o piłkę.
  • Pompki z podporem o piłkę.
  • Wypychanie bioder w górę, trzymając stopy oparte o wspomniane akcesorium.
  • Przewroty nóg w pozycji leżącej, z piłką umieszczoną między kolanami, którą cały czas ściskamy podczas wykonywania ćwiczenia.
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.