Dwayne Johnson opowiedział, jak wygląda jego trening na klatkę piersiową i triceps. To się nazywa wycisk!

Dwayne Johnson przygotowuje się do kolejnej filmowej produkcji. Aktor z tego względu podkręcił tempo treningów. Przy okazji uchylił rąbka tajemnicy, opowiadając o kilku ćwiczeniach.

Dwayne Johnson, znany fanom pod pseudonimem "Skała", dużą część swojego tygodniowego planu przeznacza na aktywność fizyczną. Nic w tym dziwnego, postaci grane przez aktora zwykle wykazują niesamowitą siłę i sprawność. Jak wygląda trening przygotowawczy do takich produkcji? Johnson podał za przykład plan, którego trzymał się podczas nagrywania najnowszej produkcji DC "Black Adam".

Zobacz wideo Dwayne Johnson opowiada o przygotowaniach do roli superbohatera

Dwayne Johnson ćwiczy klatkę piersiową i bicepsy. To nie jest prosty trening

"Skała" spełnił swoje marzenie, aby wcielić się w postać superbohatera. Z tego powodu jeszcze bardziej przykładał się do każdego treningu. Jak większość ról, ta również wymagała sporych poświęceń i mnóstwa czasu spędzonego na siłowni. Całe szczęście, że dla Dwayne'a to nie tylko praca, lecz także przyjemność. Johnson postarał się, aby do produkcji osiągnąć formę życia. Aktor wielokrotnie podkreślał, że podejmując się takiego wyzwania, zmienia dietę, a także sposób, w jaki ćwiczy. Nie inaczej było tym razem. Na Instagramie gwiazdora pojawił się post dotyczący treningów wzmacniających tricepsy oraz klatkę piersiową. Cały plan obejmuje trzy zestawy po cztery ćwiczenia:

  • "floor fly" - czyli podnoszenie ciężarów w pozycji leżącej na plecach;
  • wyciskanie klatki piersiowej;
  • prasa skośna.

Po tej części, ukierunkowanej na klatkę piersiową, nie robiąc przerwy, Dwayne przechodzi do kolejnego zestawu, który tym razem ukierunkowany jest na tricepsy.

Przygotowując się do roli, musiałem zwrócić uwagę na wiele rzeczy jednocześnie. Jeśli chodzi o samą postać, chciałem podnieść sobie poprzeczkę i pokazać niesamowitą energię i siłę bohatera - tłumaczył Dwayne Johnson w udostępnionym materiale.

Samo opisywanie wykonanych treningów brzmi naprawdę męcząco, choć dla samego Johnsona pewnie nie sprawiły większej trudności. Z niecierpliwością czekamy na efekty! Premiera "Black Adama" zapowiadana jest na grudzień 2021 roku.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.