Kasia Dziurska przygotowała trening dla początkujących. Cel? Redukcja tkanki tłuszczowej. Jest moc!

Początek wiosny to dobry moment na zmianę nie tylko diety, lecz także podejścia do ćwiczeń. Kasia Dziurska mobilizuje obserwatorów na Instagramie, aby rozpoczęli regularne treningi.

Kasia Dziurska zaprosiła wszystkich początkujących do wspólnych ćwiczeń. Trenerka skupiła się na prostych, ale efektownych pozycjach, które pomogą nam spalić zbędne kalorie. Te cztery ćwiczenia nie powinny nam sprawić trudności. Czujecie przypływ motywacji? To dzieła!

Zobacz wideo Kasia Dziurska przygotowała odchudzający trening dla początkujących

Kasia Dziurska motywuje do odchudzającego treningu dla początkujących

Kasia pokazała na swoim Instagramie cztery ćwiczenia. Każde z nich wykonujemy po 30 sekund, bez przerwy i w czterech seriach. Dzięki takiej dynamice szybciej spalimy zbędne kalorie.

Ćwiczenie pierwsze - naprzemienne przenoszenie nóg

Zacznij od przyjęcia pozycji deski na wyprostowanych rękach. Następnie przesuń lewą nogę pod wyprostowaną prawą, jednocześnie obracając w tym samym kierunku ciało i odrywając prawą rękę od podłoża. Wykonaj wymach lewą nogą, wróć do pozycji wyjściowej i powtórz wszystko na drugą stronę.

Ćwiczenie drugie - naprzemienne unoszenie kolana do łokcia

Zejdź do deski na ugiętych przedramionach. Kolejnym krokiem jest dynamiczne, naprzemienne przyciąganie lewego kolana do lewego łokcia i, analogicznie, prawego kolana do prawego łokcia.

Ćwiczenie trzecie - naprzemienne dotykanie do kolana

Wróć do deski na wyprostowanych rękach. Tym razem twoim zadaniem będzie jednoczesne, naprzemienne dotykanie lewą ręką do prawego kolana, a prawą do lewego. Pilnuj, aby ciało nie obracało się zbytnio na wszystkie strony, głowę trzymaj w jednym miejscu.

Ćwiczenie czwarte

Na sam koniec królowa wielu treningów, czyli testująca naszą wytrzymałość deska. Tym razem wykonaj ją na ugiętych przedramionach, zwracając uwagę, aby łokcie znalazły się dokładnie pod ramionami. Nie zapominaj o właściwym oddechu, który pomaga przytrzymać ćwiczenie nieco dłużej. Pilnuj też, aby napiąć mięśnie brzucha.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.