Eva Longoria stawia na domowe ćwiczenia z trampoliną w roli głównej. Tylko wyglądają na proste

Eva Longoria od kilku tygodni regularnie ćwiczy na domowej trampolinie. Widać, że celebrytka bardzo polubiła taki rodzaj aktywności i angażuje się w każde ćwiczenie. Choć zajęcia wyglądają na proste, wcale nie są łatwe do powtórzenia.

Eva Longoria wkręciła się w ćwiczenia z wykorzystaniem trampoliny. Taki trening, nie dość, że świetnie działa na nasze mięśnie, może być dobrym sposobem na chwilę rozrywki. Na co najlepiej działają pokazane przez Evę pozycje?

Zobacz wideo Eva Longoria intensywnie ćwiczy na trampolinie

Eva Longoria kontynuuje treningi na trampolinie

Obciążniki przy kostkach i nadgarstkach, kawałek przestrzeni i oczywiście trampolina - tak wygląda przepis celebrytki na udane ćwiczenia. Longoria w ten sposób łączy zajęcia cardio z lekkim treningiem siłowym. Dzięki temu może jednocześnie spalać zbędne kalorie i wzmacniać mięśnie. Ćwiczenia, które widzimy na nagraniu, są skierowane do osób, które opanowały już sztukę koordynacji podczas takich zajęć, a jest to trudniejsze, niż mogłoby się zdawać. Trening, który pokazała na InstaStories Eva, skupia się przede wszystkim na tonizacji ciała, a także wzmocnieniu mięśni nóg, brzucha oraz ramion.

Ćwiczenia na trampolinie to nie tylko skakanie

Istnieje wiele technik treningów na trampolinie. Te bardziej zaawansowane wymagają odpowiedniego wprowadzenia i pracy nad właściwym skoordynowaniem ruchów rąk i nóg. "Jumping fitness" jak często nazwana jest ta aktywność, jest coraz popularniejszym treningiem. Ćwiczenia to nie tylko spalanie kalorii, ale też skuteczne ujędrnianie ciała, zmniejszenie poziomu stresu i uwolnienie energii. Już dziesięć minut na trampolinie może przynieść podobne efekty, co półgodzinny jogging. Zajęcia uczą koncentracji oraz świadomości własnego ciała. Co ciekawe, w ćwiczeniach dużo ważniejsze od wysokości czy szybkości skoków jest właściwe napięcie mięśni i nauka zachowania równowagi. Treningi na trampolinie to propozycja skierowana nie tylko dla dorosłych, lecz także dla dzieci. W ten sposób, przy dobrej zabawie, możemy zadbać o kondycję swoją oraz najmłodszych.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.