Julia Wieniawa ćwiczy z taśmami TRX i gumami oporowymi. Świetny sposób na wzmocnienie efektów treningu

Julia Wieniawa znalazła przed południem czas, aby wykonać kilka ciekawych ćwiczeń. Wykorzystanie tych akcesoriów sprawia, że każdy trening jest nieco trudniejszy do wykonania, ale dzięki temu przynosi lepsze efekty.

Julia Wieniawa cieszy się z możliwości wykonywania domowych treningów. W nowym mieszkaniu młodej celebrytki musiało znaleźć się miejsce na siłownię. Każdy prawdziwy fan Julki wie, że aktorka uwielbia ćwiczenia i nie wyobraża sobie bez nich udanego tygodnia. Tym razem Wieniawa pokazała dwie pozycje, które zostały utrudnione poprzez dodanie gum oporowych.

Zobacz wideo

Julia Wieniawa zaprezentowała dwa ćwiczenia. Wzmocnią całe ciało

Trener układający Julce ćwiczenia tym razem postawił na dynamiczne propozycje z wykorzystaniem piłki, taśm TRX oraz gum oporowych. Wykonywany przez Wieniawę trening do łatwych nie należy. Ćwiczenia świetnie pobudzają do pracy całe ciało, a mięśnie naprawdę płoną. Zwykłe pajacyki oraz pajacyki w pozycji pompki z jednoczesnym utrzymywaniem piłki, a także naciąganiu gumy oporowej sprawia, że zamiast prostego ćwiczenia mamy całkiem intensywny trening. To tylko pokazuje, na ile sposobów możemy odmienić nieskomplikowaną pozycję, którą dołączamy zwykle do rozgrzewki. 

Drugim ćwiczeniem na nagraniu jest rozciąganie taśmy TRX. O podstawowych zaletach wykorzystania tego akcesorium oraz na co zwrócić uwagę przy zakupie przeczytacie tutaj. Na słowa zachęty dodamy, że taśmy są niewielkie, stosunkowo niedrogie i możemy je wykorzystywać zarówno do treningów domowych, jak i na świeżym powietrzu. Ogromną zaletą taśm jest fakt, że wpływają na wysmuklenie całej sylwetki. Z ich wykorzystaniem można też śmiało zrobić ćwiczenia skupiające się na rzeźbie mięśni, które podczas treningu wykonują ogrom pracy. 

Więcej o:
Copyright © Agora SA