Tak wygl±da ¶niadanie Wiktorii G±siewskiej. Dietetyczny posiłek dostarczy energii na cały poranek

Wiktoria G±siewska ostatnio chętni dzieli się na Instagramie zajawkami ćwiczeń oraz zdjęciami posiłków. Młoda aktorka wzięła się za siebie i pokazuje fanom, jakie zmiany wprowadza.

Wiktoria Gąsiewska najwyraźniej z nowym rokiem postanowiła zaprowadzić pewne zmiany. Od kilku tygodni możemy zaobserwować, że na jej Instagramie pojawiają się krótkie nagrania zajęć z trenerką online. W parze z treningami idzie zdrowe odżywianie. Jak wygląda śniadanie Gąsiewskiej?

Zobacz wideo Wiktoria Gąsiewska ma grzywkę!

Wiktoria Gąsiewska pokazała śniadanie. Ile może mieć kalorii?

Po intensywnym treningu przyszedł czas na odpowiednie uzupełnienie energii. Gąsiewska wybrała jajko na miękko, pieczywo, pomidorki i domowe guacamole. Dzięki takiemu zestawowi, na talerzu aktorki nie zabrakło potrzebnych witamin, węglowodanów, błonnika, zdrowych tłuszczy oraz białka. Zapewniona odpowiednia ilość poszczególnych składników uzupełnia braki energii po ćwiczeniach.

Śniadanie Wiktorii GąsiewskiejŚniadanie Wiktorii Gąsiewskiej Wiktoria Gąsiewska - InstaStories

Ile kalorii może mieć taki posiłek? Postanowiłyśmy oszacować propozycję aktorki:

  • garść pomidorków koktajlowych: 20 kcal;
  • jajko na miękko: ok. 89 kcal;
  • miska guacamole (przyjęliśmy, że w misce znajduje się 100 gramów): ok. 104 kcal;
  • dwa tosty: 184 kcal.

Co daje łącznie: 397 kcal. To odpowiednia ilość, aby zaspokoić nasze poranne zapotrzebowanie na zastrzyk energii.

Domowe guacamole - tak dostarczysz potrzebnych składników

Awokado jest bardzo często polecanym produktem przez dietetyków. Dzieje się tak dlatego, że w ten sposób możemy dostarczyć do organizmu potrzebnych zdrowych tłuszczy, a także wiele ważnych witamin, takich jak witamina A, C oraz E, K oraz te z grupy B Owoc zbawiennie wpływa też na naszą skórę, dlatego jest częstym składnikiem domowych maseczek, które odżywiają i nawilżają cerę.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.