Paula Jagodzińska opowiedziała o ulubionym treningu. "Relacja bardzo burzliwa, z natury nie lubię biegać"

Paula Jagodzińska opublikowała na InstaStories jedną z wyczekiwanych przez fanów informacji. Influencerka zdradziła, co najbardziej lubi ćwiczyć. Wyznała, że nie zawsze jest łatwo, ale nawet w te gorsze dni stara się mobilizować do działania.

Paula Jagodzińska zachwyca internautów swoją smukłą sylwetką. Choć przyznaje, że nigdy nie miała problemów z utrzymaniem wagi, treningi są sporą częścią jej życia. Influencerka uchyliła rąbka tajemnicy i pokazała, jak wygląda jej plan ćwiczeń w ciągu dnia.

Zobacz wideo Jak zacząć biegać? 9 wskazówek

Paula Jagodzińska opowiedziała o ulubionym treningu. Nie zawsze jest łatwo

Jak czytamy na InstaStories, Jagodzińska stara się regularnie biegać, choć niezbyt za tą formą aktywności przepada. Choć początki są trudne, potem jednak znajduje motywację i ćwiczy z większym zaangażowaniem.

Moja relacja z bieganiem jest bardzo burzliwa. Z natury nie lubię biegać, ale jak się mocno wkręcę to jest ok. Powroty do biegów bywają trudne. Niemniej bieganie i tabaty (to mój główny trening na najbliższe tygodnie) najlepiej poprawiają kondycję i wydolność, więc nie mam wyjścia. Do tego oczywiście praktyka jogi, która wzmacnia ciało i pomaga w stabilizacji - tłumaczy Jagoda.

Celebrytce tego dnia udało się przebiec cztery kilometry z obciążeniem. To bardzo dobry wynik! Następnie, po powrocie do domu Jagodzińska zrobiła jeszcze ćwiczenia na schodach z wykorzystaniem gumy oporowej, co jeszcze bardziej wzmocni efekty biegu.

Dlaczego warto wypróbować tabatę?

Paula wspomniała, że przez najbliższe tygodnie zamierza ćwiczyć tabatę, czyli intensywny trening interwałowy, do którego nie potrzebujemy żadnego sprzętu - trenujemy z wykorzystaniem masy własnego ciała. Trenerzy polecają tabatę każdemu, kto chce szybko spalać tkankę tłuszczową, jednocześnie wzmacniając mięśnie. Ćwiczenia możemy łatwo dopasować do swoich umiejętności - z powodzeniem sprawdzą się nawet u osób początkujących.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.