Wiktoria Gąsiewska trenuje w domu z piłką. Ten zestaw ćwiczeń działa zdziała cuda na pośladki

Wiktoria Gąsiewska regularnie trenuje, odbywając konsultacje z instruktorką online. Tym razem aktorka wykonuje ćwiczenia z piłką. Jej zajęcia mogą być inspiracją do efektywnego treningu na zgrabne pośladki.

Wiktoria Gąsiewska nie próżnuje, a wolne chwile poświęca na domowe spa lub treningi. Ćwiczenia z piłką zmotywowały nas do zgłębienia tematu takiego rodzaju zajęć. Okazuje się, że piłka idealnie sprawdza się do treningu skupiającego się na pośladkach.

Dzienny jadłospis Kelsey WellsCo je w ciągu dnia trenerka fitness? Oto dokładny jadłospis Kelsey Wells

Zobacz wideo Wiktoria Gąsiewska ma grzywkę!

Wiktoria Gąsiewska ćwiczy z piłką. Jak przeprowadzić podobny trening w domu?

Ćwiczenie pierwsze

Zacznij od założenia ramion za głową (szeroko rozstawiając łokcie). Górną część pleców oprzyj o piłkę treningową. Zegnij nogi, stopy stabilnie postaw na podłodze. Następnie unieś biodra nad ziemię, pilnując, aby piłka nie wyślizgnęła się spod pleców. Zrób cztery rundy ćwiczenia, po 15 powtórzeń w każdej.

Ćwiczenie drugie

Połóż się na plecach, ramiona trzymaj wzdłuż ciała. Zegnij nogi pod kątem 90 stopni, stopy oprzyj na piłce treningowej. Następnie napinając mięśnie brzucha, wciśnij stopy w piłkę, jednocześnie unosząc pośladki i biodra z podłogi. Tak jak w poprzednim ćwiczeniu masz przed sobą cztery rundy, po 15 powtórzeń każda.

Jessica Mercedes opowiedziała o nowej diecieJessica Mercedes przeszła na dietę. "Żałuję, że dopiero teraz to zrozumiałam"

Ćwiczenie trzecie

Pozostań w pozycji z poprzedniego ćwiczenia, ale tym razem unieś lewą nogę do góry, celując w sufit palcami stóp. Pośladki cały czas trzymaj w powietrzu, a drugą stopą zacznij rolować piłkę.  Po 15 powtórzeniach zmień nogę. W sumie zrób po dwie rundy na każdą stronę.

Ćwiczenie czwarte

Ostatnia propozycja wymaga użycia nieco więcej siły. Kładziemy się na macie, dokładnie przyklejając plecy do podłoża. Ręce układamy wzdłuż ciała, a piłkę kładziemy między stopami. Zaciskamy stopy i staramy się podnieść piłkę jak najwyżej, jednocześnie odrywając od podłoża ramiona, przyciągając dłonie do piłki. Pomału wracamy do pozycji leżącej i robimy po dziesięć powtórzeń w każdej z czterech serii.

Więcej o: