Jessica Mercedes przeszła na dietę i liczy kalorie. "Żałuję, że dopiero teraz to zrozumiałam"

Jessica Mercedes postanowiła w tym roku bardziej zwracać uwagę na swój sposób odżywiania. Na InstaStories celebrytki pojawiły się informacje, co dokładnie pozwala jej chudnąć.

Jessica Mercedes wraz z nowym rokiem zaczęła realizować jedno z postanowień. Blogerka postanowiła więcej uwagi poświęcać na przygotowanie posiłków. Po prawie dwóch miesiącach Mercedes podała, jakie zasady stosuje. Nadrzędną jest... dokładne liczenie spożywanych kalorii.

Zobacz wideo Jessica Mercedes ćwiczy jogę w nietypowym miejscu

Jessica Mercedes przeszła na dietę. Na InstaStories pojawiło się wyjaśnienie

Mercedes podeszła do tematu na poważnie. Wyznała, że każdy posiłek przygotowuje z kuchenną wagą oraz aplikacją, która pozwala na zliczanie dziennego spożycia kalorii.

Od początku stycznia liczę kalorie - mam wagę i aplikację w telefonie i dzięki temu się chudnie. Jem, co kocham i wszystko ważę i liczę. Mówię Wam, w diecie game changer to liczenie kalorii w jedzeniu i ruchu. Czyli liczysz, co jesz, liczysz wszystkie swoje kroki, treningi, czyli kalorie, które spalasz. Żałuję, że dopiero teraz to zrozumiałam - zdradziła influnecerka.

Jessica jest zachwycona, że nie musi uprawiać sportów, a waga i tak spada. Mercedes nie lubi biegać i znalezienie alternatywy sprawiło, że z większą chęcią przestrzega dietetycznego harmonogramu.

Jak wygląda śniadanie na diecie stosowanej przez Jessicę Mercedes?

Blogerka jest w siódmym niebie, ponieważ jej dieta nie zakłada w zasadzie żadnych ograniczeń. Jeśli jednego dnia ma ochotę na ciepłą jajecznicę z warzywami - śmiało sięga po wymierzoną porcję.

Jajko, pasta z makreli, twarożek, chlebek bezglutenowy, pomidorki, rzodkiewka. Moje śniadanie liczy 360 kalorii - wylicza celebrytka.

Dieta Jessici MercedesDieta Jessici Mercedes Jessica Mercedes - InstaStories

Odkrycie Jessici sprawiło, że na jej stole zawsze goszczą ulubione smakołyki. Dokładne liczenie kalorii zdaje się być naprawdę niewielkim poświęceniem dla sprawy.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.