Kasia Dziurska od dwóch miesięcy ćwiczy boks. Skąd ta decyzja? Trenerka ma prostą odpowiedź

Kasia Dziurska kilka tygodni temu podzieliła się z fanami informacją, że rozpoczęła przygodę z boksem. Po dwóch miesiącach celebrytka nadal jest zachwycona ćwiczeniami. Tak wyglądają jej treningi.

Kasia Dziurska próbuje coraz to nowszych form treningowych. Ponad dwa miesiące temu Kasia po raz pierwszy założyła rękawice do boksu i od tamtego czasu nie zwalnia tempa! Obserwatorki są zachwycone formą Dziurskiej i ciekawi je, skąd ulubiona trenerka wzięła pomysł na takie zajęcia. Mamy odpowiedź!

Zobacz wideo Kasia Dziurska od dwóch miesięcy ćwiczy boks

Kasia Dziurska została fanką boksu. Podaje proste powody

Widać, że odbywane przez Kasię treningi przynoszą efekty, a jej technika jest naprawdę coraz lepsza. Dziurska przyznała, że od dwóch miesięcy odbywa zajęcia z boksu dwa razy w tygodniu. Celebrytka całe życie związane ma ze sportem, ale na tę formę aktywności zdecydowała się stosunkowo niedawno. Obserwatorki spytały się, skąd wziął się ten pomysł. 

To jest piękny sport! Dobre cardio, ostry trening dla całego ciała i głowy! Polecam każdemu - odpowiada Kasia na Instagramie.

Trenerka dodaje, że mimo schorzeń tarczycy (Dziurska od lat walczy m.in. z hashimoto), wystarcza jej sił na intensywny trening. Radzi sobie naprawdę świetnie!

Zalety boksowania. To coś więcej, niż poprawa kondycji

Zajęcia boksu uczą koncentracji, właściwej koordynacji ciała a także zapanowania nad stresem. Trening na pewno spodoba się każdemu, kto potrzebuje "wyżyć się" i pozbyć nagromadzonej przez tydzień energii. Towarzyszący wybuch endorfin sprawi, że od razu poczujemy się lepiej. Nauka ciosów i prawidłowej postawy pomaga lepiej poznać ciało, a także przetestować granice własnej wytrzymałości. Boks niewątpliwie wpływa też na kondycję, wzmacniając mięśnie ramion i nóg. Boksowanie rozwija też mięśnie brzucha i pośladków. Warto też wiedzieć, że podczas treningu spalimy nawet do 800 kalorii!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.