Halle Berry ujawniła, jakie są jej ulubione ćwiczenia siłowe. Stawia na trzy pozycje

Fitnessowe piątki na Instagramie Halle Berry dostarczają nam wielu cennych treningowych inspiracji. W ostatnim wpisie aktorka opowiedziała, jakie trzy ćwiczenia siłowe robi najczęściej.

Halle Berry jest pozytywnie zakręcona na punkcie ćwiczeń. Aktorka wykorzystuje Instagram, aby swoją pasją do ruchu zarazić fanów. Efektem tego postanowienia są rekomendacje treningowe Berry, które co piątek lądują na jej profilu. Ostatnim poleceniem Halle są ćwiczenia siłowe, które wykonuje najchętniej.

Zobacz wideo Halle Berry pokazała trzy ulubione ćwiczenia na ramiona

Halle Berry poleca trzy siłowe ćwiczenia. Są proste i efektywne

Aktorka opowiedziała i przedstawiła ulubione ćwiczenia. Okazuje się, że trening Halle wcale nie jest skomplikowany, a składa się z trzech pozycji. Zestaw bez problemu każdy powtórzy w domowych warunkach. Dodatkową zaletą jest fakt, że do treningu nie potrzebujemy żadnego sprzętu. Wystarczy jedynie własna determinacja do osiągnięcia celu.

Ćwiczenie pierwsze (trzy zestawy po 20 powtórzeń)

Najpierw wyskocz w górę, po czym od razu zejdź do pozycji kucania. Gdy zaczniesz się pochylać, oprzyj o ziemię prawą rękę, jednocześnie wyciągając prawą nogę w lewy bok, tym samym lekko rotując ciało w tym kierunku. Wróć wyskokiem do pozycji stojącej, po czym powtórz to samo na drugą stronę. Wykonaj w sumie po dziesięć powtórzeń na każdą stronę.

Ćwiczenie drugie (trzy zestawy po 50 powtórzeń)

Zrób wypad lewą nogą w przód w taki sposób, aby zgiąć kolano pod kątem prostym. Następnie od razu przejdź do wypadu lewą nogą w tył. To jedno powtórzenie. Wykonaj po 25 na każdą nogę.

Ćwiczenie trzecie (trzy zestawy po 20 powtórzeń)

Przykucnij na macie, następnie wykonaj przewrót do tyłu, kopiąc podczas ruchu nogami w powietrzu. Ruch zakończ, siadając na piętach. W jednej serii zrób 20 przewrotów.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.