Eva Longoria ćwiczy w domu na trampolinie. Jej siłownia wygląda imponująco. Jakie zalety niesie taki rodzaj treningu?

Eva Longoria odkrywa nowe zalety ćwiczeń w domu. Celebrytka od pewnego czasu trenuje z instruktorką online, wykorzystując do kolejnych pozycji niewielką trampolinę.

Eva Longoria zdecydowała się na kilka zmian w swojej ćwiczeniowej rutynie. Do codziennych treningów włączyła... trampolinę. Jeżeli mamy taką możliwość, te nieco większe akcesorium może nam świetnie urozmaicić domowe treningi. Ćwiczenia z trampoliną stają się coraz popularniejsze i nie ma w tym nic dziwnego. Nie dość, że spalimy zbędne kalorie, będziemy mieć chwilę rozrywki.

Zobacz wideo Kelsey Wells pokazuje domowy trening na małej przestrzeni

Eva Longoria ćwiczy na trampolinie. To coraz popularniejsza metoda na udany trening

Aktorka zachwyciła się wielofunkcyjnością takiego rodzaju ćwiczeniami. Z wykorzystaniem trampoliny zrobimy praktycznie każdy rodzaj treningu, który będzie dodatkowo utrudniony. Nasze ciało będzie walczyło nie tylko z kolejnymi powtórzeniami ćwiczenia, lecz także z zachowaniem równowagi. Oto kilka treningowych propozycji, które warto wypróbować, jeśli mamy trampolinę.

Eva Longoria ćwiczy na trampolinieEva Longoria ćwiczy na trampolinie Eva Longoria - Instagram

Ćwiczenie pierwsze

Złącz stopy ze sobą, wyciągnij ramiona przed siebie i skacz w miejscu przez trzy minuty, cały czas pilnując, aby zachować równowagę.

Ćwiczenie drugie

Odbij się w górę i od razu zrób przysiad. Trzymaj ręce cały czas wyciągnięte przed siebie. Powtarzaj czynności przez trzy minuty. 

Ćwiczenie trzecie

Uklęknij na trampolinie i połóż całe dłonie przed sobą. Odbij się od maty prostując ręce i nogi. Po odbiciu wróć do wyjściowej pozycji. Kontynuuj ćwiczenie przez trzy lub cztery minuty. Jeśli chcesz je sobie utrudnić, klaszcz w dłonie podczas wyskoku.

Ćwiczenie czwarte

Odbij się w górę i natychmiast przyciągnij kolana jak najwyżej brody. Jednocześnie rób wymachy rękami, aby cały czas zachować równowagę. Kontynuuj przez trzy/cztery minuty.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.