Cała prawda o odchudzaniu Khloe Kardashian. W jaki sposób celebrytka zrzuciła zbędne kilogramy?

Khloe Kardashian na przestrzeni lat często mierzyła się z uszczypliwymi uwagami, dotyczącymi swojej wagi. Celebrytka starała się nie brać do siebie tych komentarzy i w swoim tempie walczyła z nadwagą.

Khloe Kardashian bardzo długo po prostu nie przywiązywała zbytniej uwagi do swojej wagi. Czuła się dobrze w swoim ciele, a jej jedynym problemem były przykre komentarze, również ze strony rodziny. Jednak od 2017, kiedy celebrytka rozwiodła się z mężem, można zauważyć ogromną przemianę. W jaki sposób Khloe zrzuciła zbędne kilogramy?

Zobacz wideo Khloe Kardashian pochwaliła się uroczymi zabawami swojej córeczki

W jaki sposób Khloe Kardashian zrzuciła zbędne kilogramy?

Tuż po rozwodzie, Kardashian, aby zająć czymś myśli, zapisała się na siłownię. Intensywne ćwiczenia pomogły jej uporządkować myśli i wyrzucić z siebie stres. Przy okazji, waga zaczęła lecieć w dół. Gdy Khloe zauważyła ten "efekt uboczny" treningów, zdecydowała się wziąć się za siebie i każdemu, kto wyśmiewa jej wagę pokazać, na co ją stać. Początki nie były łatwe, celebrytka musiała zmierzyć się z efektem jo-jo. Dlatego postanowiła wprowadzić w życie kilka zmian.

Różne formy treningu

Khloe nigdy nie opuszcza treningów i stara się, aby były one różnorodne. Jeśli w danym tygodniu miała ćwiczenia cardio, na kolejny planuje siłowy, boks lub jogę. Zmienia się forma oraz intensywność ćwiczeń. W ten sposób nie tylko nie groźna jej rutyna, lecz także mięśnie wciąż poddawane jest kolejnym wyzwaniom.

Dopasowana dieta potrafi zdziałać cuda

Jeżeli chodzi o utratę wagi, za 80 procent sukcesu odpowiada odpowiednia dieta, pozostałe 20 procent to ćwiczenia. Jak podał magazyn "Fit and Well", Khloe udała się do specjalisty, który pomógł nakreślić odpowiedni plan, dopasowany do stylu życia celebrytki. W menu Kardshian pojawiły się koktajle proteinowe, ryby, kurczak,  większa ilość warzyw i owoców. Po południu zmniejszyła też ilość węglowodanów w posiłkach. Przez cały dzień pamięta o właściwym nawodnieniu - nie rusza się z domu bez butelki z wodą. Po urodzeniu True przeszła na dietę niskowęglowodanową, oczywiście kontrolowaną przez lekarza, tak, aby nie dostarczyć organizmowi za mało potrzebnych składników odżywczych. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.